W dniach 21-23 lutego w Stambule po raz piąty odbędą się targi poświęcone turystyce biznesowej.

 

„Everything You Need For Your Meetings & Events Organization Is At ACE of M.I.C.E. Exhibition!” – tak brzmi motto targów ACE of M.I.C.E. w Stambule, które od 2014 roku przyciągają setki międzynarodowych i krajowych wystawców.

Targi te uznane są za najbardziej znane wydarzenie B2B w regionie i na całym świecie. 160 sponsorów i partnerów, 220 krajowych i zagranicznych wystawców, z czego 35 pojawi się w Turcji po raz pierwszy, oraz 15 tys. osób odwiedzających – takich liczb spodziewają się organizatorzy. Dodatkowo przewiduje się, że zostanie pobity rekord liczby tzw. „hosted buyers”, których ilość będzie wynosić ok. 750.

Idea wydarzenia

W czasie trzech dni targów odbędzie się ok. 9800 spotkań B2B. W tym roku tematem przewodnim będzie rozwój technologiczny oraz wyzwania i możliwości, jakie stawia przed firmami z branży. Bezpośrednia interakcja z decydentami z najwyższego szczebla i wpływowymi osobami z branży pozwoli nawiązać wiele relacji biznesowych.

Strefa TECH ZONE

Targi te stanowią doskonałe miejsce na skupienie się na możliwościach, badaniu technologicznego wzrostu, rozwoju i trendów. Podczas wydarzenia będzie również miał miejsce „TECH DAY”, podczas którego uczestnicy postarają się znaleźć odpowiedź na pytania stawiane tej dynamicznej branży, a także zbadają jej trendy i zmiany, które wpływają na nas wszystkich.

Uczestnicy targów będą mieli także możliwość posłuchania ekspertów, wypowiadających się na tematy dotyczące najnowszych technologii mających wpływ na MICE, a także angażowania i wpływania na odbiorców. Co więcej, strefa ta stwarza idealną okazję dla dostawców usług technologicznych, a także start-upów, by promować swoje usługi i innowacje.

Bloki tematyczne


Organizatorzy proponują także specjalne sesje, np. „Creative Events”, podczas których odwiedzający będą mogli wysłuchać prelekcji 20 ekspertów, w kilkunastu dziedzinach takich jak dekoracje kwiatowe, reżyseria i produkcja wydarzeń.

Na tegoroczne Targi ACE of M.I.C.E. Stambuł zaprasza już w dniach 21-23 lutego do Istanbul Congress Center. Będzie to doskonała możliwość do spotkania się z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorcami, a także wzięcia udziału w sesjach i panelach, podczas których swoją wiedzą będą dzielić się liczni eksperci.