Tegoroczna edycja targów Na Styku Kultur z darmową aplikacją mobilną usprawniającą komunikację z wystawcami i pełniącą funkcję interaktywnego ‚pamiętnika’ wraz z dostępem do rabatów.


Już 26-28 lutego w Hali Expo-Łódź odbędzie się kolejna edycja targów regionów turystycznych Na Styku Kultur. W tym roku organizator wprowadził innowację, w rezultacie której odwiedzający targi będą mogli pobrać darmową aplikację dostępną na platformę IOS i Android. Rozwiązanie mobilne Na Styku Kultur pełni funkcję interaktywnego pamiętnika przechowującego zdjęcia i notatki z eventu, aby odwiedzający również po zakończonych targach mógł powrócić do interesujących go informacji. Aplikacja umożliwia wybór ulubionych wystawców i kontakt zarówno podczas, jak i po ukończonych targach. Selekcję ulubionych wystawców można dokonać bezpośrednio z aplikacji wyszukując konkretnego wystawcę bądź skanując unikalny kod QR umieszczony na jego stoisku.

Ponadto, aplikacja to źródło informacji o targach, wystawcach oraz dostęp do rabatów i ofert specjalnych dedykowanych wyłącznie jej użytkownikom.

Darmowa aplikacja Na Styku Kultur można pobrać bezpośrednio ze sklepów App Store bądź Google Play oraz po zeskanowaniu poniższego kodu QR.