Innowacyjny kanał sprzedaży ofert turystycznych zyskuje na popularności. W niezależnym badaniu Megapanel PBI/Gemius – Travelist znalazł się na 10. miejscu w kategorii turystyka. W tym roku klub wyprzedził między innymi serwis tripadvisor.com.

Celem badania jest oszacowanie potencjału reklamowego poszczególnych serwisów internetowych. W kwietniowym Megapanelu klub travelowy Travelist.pl znalazł się w połowie rankingu, z ruchem na poziomie 483 tys. realnych użytkowników. Tak wysoka pozycja firmy, po zaledwie roku działalności na rynku, wskazuje na duży potencjał biznesowy Travelist.
Tak wysoka pozycja w Megapanelu oczywiście bardzo nas cieszy. Coraz lepsze wyniki klubu to również korzyść dla partnerów biznesowych, czyli wszystkich współpracujących z nami hoteli – komentuje Tomasz Nowiński, CEO Travelist. Oferty pobytów hotelowych prezentowane na Travelist docierają 4 razy w tygodniu do 600 tysięcy odbiorców naszego newslettera, którzy po więcej informacji wchodzą na naszą stronę. Są to potencjalni, ale już wyselekcjonowani klienci usług hotelowych – dodaje Nowiński.
Aktualnie z Travelist współpracuje już 500 obiektów noclegowych. By być promowanymi przechodzą one szczegółową weryfikację, stąd na portalu znaleźć można oferty w większości, co najmniej trzy-gwiazdkowe. Duży wybór proponowanych przez nas hoteli i wyjazdów oraz innowacyjna, a zarazem prosta w obsłudze platforma rezerwacyjna sprawiają, że klubowiczów i wejść na naszą stronę stale przybywa – dodaje Nowiński.
Całe badanie Megapanel dostępne jest tutaj.

***

O TRAVELIST:
Travelist to pierwszy w Polsce klub travelowy, skupiający najlepsze oferty turystyczne z Polski oraz sąsiadujących krajów. Firma działa od marca 2013 roku i obecnie współpracuje z 500 obiektami noclegowymi. Serwis pełni funkcję bazy ofert turystycznych w najniższych cenach, dostępnych dla zarejestrowanych klubowiczów, z możliwością rezerwacji on-line. Travelist posiada w swojej ofercie zarówno pomysły na niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny, jak i propozycje romantycznych weekendów dla dwojga. Najnowsze inspiracje wypoczynkowe przestawiane są  w kilku kategoriach: np. Kocham Bałtyk, Baseny i Aquaparki, Dla Rodziny, Ciekawe Miasta. Dziennie za pośrednictwem serwisu promowanych jest blisko 300 ofert wypoczynkowych.
www.travelist.pl