W tym roku doroczne letnie spotkanie Oddziału Europy Centralnej ICCA (International Congress And Convention Association) odbędzie się w dn. 27-29 sierpnia w Belgradzie, Serbia. Oddziałowi od 4 lat przewodniczy Gdańsk.

„Aktywnie uczestniczymy w przygotowaniach merytorycznych i organizacyjnych spotkania. Będziemy też jednym z jednym z moderatorów sesji edukacyjnych” – mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB, Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA.

Program tegorocznego spotkania został podzielony na cztery panele dyskusyjne:  

– Stowarzyszenia Regionalne – Myśl globalnie, działaj regionalnie,
– Inicjatywy regionalne – Działania proaktywne,
– Alianse strategiczne – Zaawansowane modele współpracy,
– Spotkanie Regionalne – Nowe możliwości biznesowe.

W tym roku podczas spotkania będziemy mieli okazję porozmawiać o stowarzyszeniach regionalnych, jako nowej perspektywie biznesowej i tworzenia efektu synergii na kilku różnych poziomach. Postaramy się odpowiedzieć m.in. na pytania: Jak przemysł spotkań może pomóc w procesie rozwoju stowarzyszeń regionalnych? Jak zidentyfikować decydentów w regionalnych stowarzyszeniach? Rozważać będziemy również wybrane modele aliansów strategicznych i dyskutować o ich skuteczności.
 
Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami m.in.:
– Benita Lipps, Członek Zarządu Europejskiego Towarzystwa Stowarzyszenia i Dyrektor Wykonawczy Instytutu DaVinci,

– Dr Nebojsa Lalic, Członek Zarządu Głównego Europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego i dziekan School of Medicine, Uniwersytet w Belgradzie,

– Christian Mutschlechner, Dyrektor Vienna Convention Bureau,

– Ralf G. Kleinhenz, Dyrektor Centrum Kongresowego Messe Berlin,
– Valentini Amarantidou, Dyrektor Generalny Artion.
 
„Zależy nam na tym, aby spotkanie wniosło praktyczne wskazówki, które każdy z uczestników będzie mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy, stąd taka różnorodność tematów. A znakomici prelegenci są gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego spotkania, na które serdecznie zapraszam” dodaje Anna Górska.
 
Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny: http://miross.rs/en/events/icca-cec-2014

 

O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 140 partnerów loklanych (hotele, centra kongresowe, usługodawcy). Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie. W 2013 Gdańsk Convention Bureau nagrodzone zostało prestiżową nagrodą ICCA Best Marketing Award.

Follow us:
FACEBOOK www.facebook.com/gdanskconventionbureau
TWITTER @GdanskRegionCVB