Na najpiękniejszej polskiej plaży siatkarze zawalczą o Puchar Prezesa INTERFERIE oraz Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Zapisy do turnieju trwają do 10 lipca.

Otwarte zawody drużyn męskich w siatkówce plażowej INTERFERIE CUP odbędą się w Świnoujściu w dniach 19 – 20 lipca 2014 roku. Mamy najpiękniejszą i najszerszą plażę na polskim wybrzeżu, szkoda byłoby jej nie wykorzystać. Tym bardziej, że każdego lata przybywa entuzjastów gry w siatkówkę na plaży. Jest to jedna z bardziej przyjemnych dyscyplin sportowych. W dodatku nie wymagająca odpowiedniego sprzętu czy ogromnych przygotowań. Do dobrej zabawy wystarczy strój kąpielowy lub krótkie spodenki i koszulka, czapka z daszkiem na głowę, filtr przeciwsłoneczny i oczywiście partner do gry – mówi Konrad Paśnik z INTERFERIE Medical SPA, były siatkarz i koordynator zawodów.

Na miejsce turnieju wybrano plażę przy Alei Interferie. Zawody rozpisano na maksymalnie 16 dwuosobowych drużyn męskich. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy, którzy w dniu startu ukończyli 18-ty rok życia. Organizatorzy turnieju – INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu oraz OSiR Wyspiarz zapewniają uczestnikom dobrze przygotowane zaplecze – koszulki, wodę mineralną oraz bogatą ofertę wypoczynku po zawodach w Centrum SPA&Wellness hotelu INTERFERIE Medical SPA. Szef kuchni INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu przygotuje dodatkowo w każdy dzień plażowych potyczek bogate w węglowodany oraz białko, specjalne lekkostrawne obiady dla zawodników.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z najnowszymi przepisami gry w siatkówkę plażową Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Zwycięzcy turnieju otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. puchary Prezesa INTERFERIE oraz Prezydenta Miasta Świnoujście.

 

***

Spółka INTERFERIE z siedzibą w Lubinie od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek
w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno – leczniczych i sanatoryjno – rehabilitacyjnych. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań Gości, począwszy od wysokiej klasy hoteli, jak czterogwiazdkowy INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, poprzez obiekty wypoczynkowe.