– WARSZTATY DLA DZIECI W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH

12 października o godzinie 11:00 w Muzeum Łazienki Królewskie odbędą się kolejne warsztaty dla najmłodszych z cyklu Wyspa Bajek. Tym razem zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej wyprawy po magiczny kamień natchnienia.  

Podczas najbliższego spotkania, razem  z nieprzeciętną  księżniczką o  imieniu  Muzella  i szalonym księciem Inspiro,  przeżyjemy całą serię  bajkowych przygód. Jednym z zadań będzie rozszyfrowanie tajemniczych znaków zapisanych na powierzchni białego kamienia. Słowa, które uda się dzieciom odczytać zostaną wykorzystane do stworzenia magicznej księgi bajek.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. Prowadzi je Anna Zajda – plastyczka i animatorka, absolwentka edukacji artystycznej na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym, miłośniczka sztuki akcji, rzeźby, rękodzieła, land artu i opowiadania bajek. Cykl warsztatów Wyspa Bajek odbywa się przez cały rok, w każdą drugą niedzielę miesiąca, o godzinie 11:00. Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 183, e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Zajęcia są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł.

Cykl warsztatów Wyspa Bajek zdobył główną nagrodę plebiscytu Słoneczniki 2014 za najlepszą inicjatywę dla dzieci w Warszawie, w kategorii „Język”. Więcej informacji o warsztatach na stronie www.lazienki-królewskie.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie