Funkcjonalne. Stylowe. Uniwersalne.

Odświeżona kolekcja twardych walizek Spectra 2.0 od Victorinox Travel Gear pojawi się w dwóch sezonowych kolorach – Dark Teal oraz Beetroot. Nowe odcienie idealnie podkreślają matowe wykończenia lekkich walizek z tej serii, wykonanych z czystego poliwęglanu. W celu zapewnienia komfortu podczas podróży, modelezostały wyposażone w przemyślane rozwiązania ułatwiające pakowanie.


W walizkach podręcznych zastosowano innowacyjną, pionowo otwieraną przegrodę, która umożliwia szybki dostęp do wnętrza bagażu. Nowa kolekcja przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią połączenie funkcjonalności z niebanalnym wzornictwem. 

 

Ulubiony kolor może okazać się idealnym sposobem na wyrażenie własnego stylu. Klienci marki Victorinox mogą teraz wybierać między stonowanym odcieniem zieleni
i niebieskiego (Dark Teal) oraz przyciągającym wzrok i odważnym kolorem bordowym (Beetroot). Obie propozycje współgrają kolorystycznie z akcesoriami podróżnymi
z ostatnich kolekcji Vx Touring, Altmont Active Lightweight czy Lifestyle Accesory. 

 

Nową kolekcję wyróżniają dwa funkcjonalne udogodnienia, które sprawią, że podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza. Jednym z nich, w modelach podręcznych, jest zapinana na zamek przegroda szybkiego dostępu – tym razem z innowacyjnym, pionowym otwarciem, które nie tylko odpowiednio zabezpiecza przewożone przedmioty, ale również pozwala na dyskretne wyjmowanie rzeczy z wnętrza bagażu. Walizka zawiera także szereg kieszeni i umożliwia łatwy dostęp do podróżnych niezbędników, takich jak ładowarka, długopis czy klucze, bez konieczności otwierania głównego zamka. Specjalny pokrowiec na laptopa gwarantuje ochronę przewożonej elektroniki. Drugim rozwiązaniem ułatwiającym pakowanie, zastosowanym w średnich i dużych modelach, jest umieszczenie zamka siatkowej kieszeni komory głównej bliżej jej krawędzi.

 

Wszystkie modele z kolekcji Spectra 2.0 zostały wyposażone w zapinane na zamek poszerzenie, które pozwala dopasować objętość bagażu do indywidualnych potrzeb.
W przypadku walizek podręcznych są to dodatkowe 3 cm, a w większych modelach – 11 cm, co zapewnia aż o 47% więcej przestrzeni do pakowania. Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki, walizki są odporne na zarysowania, a ochraniacze rogów oraz solidne, wodoodporne poszerzenie z materiału rip-stop wpływają na dodatkową ochronę bagażu. Wytrzymałość wspomnianych modeli podnoszą również elastyczne i mocne zamki. Prowadzenie walizki ułatwia wygodna rączka z podwójnym stelażem oraz podwójne kółka, które zapewniają płynność jazdy, a także bezgłośne i sprawne manewrowanie bagażem.

 

Kolekcja dostępna od połowy czerwca br.