Wezyr Holidays Coral Travel zaprezentuje swoją ofertę wyjazdów do Turcji i Egiptu na sezon lato 2015 podczas XXII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 27-29 listopada w Warszawie.

Touroperator będzie obecny na stoiskach Biura Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji oraz Ambasady Egiptu Biuro ds. Turystyki.

Na tegorocznych tragach TT Warszaw w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie przedstawicieli Wezyr Holidays Coral Travel będzie można znaleźć w dwóch miejscach. Na stoisku B6, którego gospodarzem jest Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady klienci znajdą najnowszy katalog Wezyr Holidays Coral Travel z propozycją wyjazdów do Turcji oraz szczegółowe informacje na temat ośmiu regionów, do których będzie można pojechać w lecie. Na stoisku A1 przygotowanym przez Ambasadę Egiptu Biuro ds. Turystyki będzie można zasięgnąć informacji o wycieczkach do ponad 100 hoteli w egipskich kurortach Hurghada i Sharm El Sheikh, wziąć najnowszy katalog oraz dowiedzieć się więcej o Egipcie, jego poszczególnych regionach oraz ofercie touroperatora bezpośrednio od pracownika działu sprzedaży.

Dla tych, którzy zdecydują się na wykupienie wyjazdu podczas targów czeka specjalna oferta cenowa. Do 30 listopada trwa pierwsza odsłona promocji „Premiera lata 2015”, w której rabaty sięgają do 30%, cena za dziecko do 12 lat na wyjazdy do Turcji i Egiptu zaczyna się od 790 zł, touroperator gwarantuje także darmowe zmiany w rezerwacji oraz niezmienność ceny i wiele innych korzyści. Ponadto wczesna rezerwacja daje dodatkowe przywileje, np. największy wybór terminów, hoteli i rodzajów pokoi.

Wezyr Holidays Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od ponad 20 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów, m.in. touroperatorów, takich jak Wezyr Holiday Service, Odeon Tours, Coral Travel, biura agencyjne, firmy ochroniarskie i sieć hoteli Otium Hotels International. Wezyr Holidays Coral Travel powstał z połączenia dwóch spółek Grupy OTI funkcjonujących na polskim rynku. Do tej pory touroperatorzy oferowali klientom produkty komplementarne – Wezyr Holidays bliskie kierunki, zaś Coral Travel wyjazdy egzotyczne i luksusowe wakacje. W lipcu zdecydowano się połączyć 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku  z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel.