Wielka Bonanza powraca na zimę – PolskiBus.com udostępnia 100 000 tysięcy biletów za 1zł+1zł za rezerwację

PolskiBus.com otwiera kalendarz na terminy od 9 stycznia do 2 marca 2014 r.

 

  • PolskiBus.com po raz kolejny ogłasza wielką, zimową Bonanzę.
  • 100 000 biletów w cenie zaledwie 1 zł+1 zł za rezerwację.
  • Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na wszystkich trasach PolskiBus.com.
  • Bilety można rezerwować na podróż w terminie od 9 stycznia do 2 marca 2014 roku.

Dzisiaj, tj. 5 listopada PolskiBus.com już po raz drugi ogłasza wielką zimową Bonanzę! Dzisiaj, uruchamiamy specjalną pulę 100 000 biletów za 1zł+1zł za rezerwację. Promocyjne bilety dostępne są na wszystkich liniach w ramach obowiązującego kalendarza.

Bilety w promocji Bonanza można rezerwować na podróż w terminie od 9 stycznia do 2 marca 2014 roku.

Dostępne terminy biletów obejmują przyszłoroczne ferie zimowe. Dlatego warto już teraz pomyśleć o rezerwacji biletów, by skorzystać z atrakcyjnej promocji. Jest to świetna oferta nie tylko dla entuzjastów sportów zimowych, ale również dla wszystkich, którzy podróżują, by odwiedzić rodzinę i przyjaciół. Dzięki promocji Bonanza będą oni mogli kupić bilety w atrakcyjnej cenie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na atrakcje w odwiedzanych przez nich miejscach. Zarezerwujcie już teraz bilety PolskiBus.com na niezapomniany wyjazd do jednego
z 19 miast i 4 europejskich lokalizacji z naszej oferty.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com mówi: Zeszłoroczna edycja Bonanzy cieszyła się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych pasażerów. Dlatego w tym roku postanowiliśmy podwoić liczbę promocyjnych biletów. Mamy nadzieję, że będzie to prawdziwa gratka dla naszych stałych klientów i zachęta dla tych osób, które nie miały jeszcze okazji skorzystać z usług PolskiBus.com. Mamy nadzieję, że wszyscy przekonają się, że komfort podróży nie musi być związany z wysokimi kosztami.

Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com mówi: „Z przyjemnością ogłaszamy wielką zimową Bonanzę z pulą 100 000 biletów za 1zł+1zł opłaty rezerwacyjnej dostępnych na zbliżające się zimowe miesiące. Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i naszym celem jest, zapewnić ich, że to właśnie otrzymują. Mam wielką nadzieję, że promocja Bonanza zachęci jeszcze więcej osób do korzystania z naszych usług i sprawdzenia najwyżej jakości usług w atrakcyjnej cenie oferowanych przez PolskiBus.com.”

Najświeższe informacje na temat promocyjnych pul biletów znajdują się na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na fan page’u firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

 

PolskiBus.com:

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 4 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.