NOWA FUNKCJONALNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ
Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, udostępniła dzisiaj na stronie wizzair.com narzędzie do uzyskiwania informacji o locie w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu pasażerowie będą mogli w wygodny sposób sprawdzać status lotu, poprzez wyświetlenie wszystkich rejsów odbywających się danego dnia zgodnie z rozkładem i tych opóźnionych bądź odwołanych.

Nowa funkcjonalność miała już swoją premierę w aplikacji Wizz Air na smartfony i obecnie cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Od dzisiaj wszyscy klienci zyskają dostęp do tej funkcji, wchodząc na stronę http://wizzair.com/pl-PL/FlightInformation.

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Naszym celem jest dostarczanie pasażerom jak najmilszych doświadczeń na każdym etapie podróży. Chociaż Wizz Air odnotowuje wysoką punktualność lotów, czasami zdarzają się opóźnienia i utrudnienia. Wtedy najważniejsze jest szybkie i dokładne informowanie pasażerów o wszelkich zmianach. Dzięki nowej funkcjonalności do sprawdzania statusu lotu w czasie rzeczywistym, pasażerowie mogą kontrolować informacje o locie w dniu podróży. Początkowo to narzędzie było dostępne jedynie w aplikacji na smartfony, ale od dzisiaj wzbogaciliśmy o nie stronę internetową. Sprawdzanie punktualności samolotów Wizz Air oraz statusu lotu jeszcze nigdy nie było tak proste”.                         

 

O Wizz Air:
Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej*, której flota składa się z 53 samolotów typu Airbus A320 latających z 18 baz na ponad 340 trasach łączących 102 lokalizacji w 36 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 000 ekspertów, którzy dbają o wysoką jakość usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 13,9 miliona pasażerów do końca marca 2014 r*. Na wizztours.com oferowane są wysokiej jakości pakiety wakacyjne. WIZZ Tours to platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych na trasach oferowanych przez linię Wizz Air.
*Źródło: Innovata, na podstawie planowanej zdolności do przewozu pasażerów za rok zakończony 31 marca 2014 r.(„FY 2014”). 1. Europa Środkowa Wschodnia traktowana jest jako region składający się z takich państw jak: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia i Ukraina.