Dokucza Ci zimowy chłód i myślami wybiegasz w zbliżający się wielkimi krokami sezon urlopowy? Marzysz o podróży do kraju, który zawsze chciałeś odwiedzić, ale niekonicznie mogłeś sobie na taki wydatek pozwolić? Nowa oferta Klubu Podróżników Soliści jest być może rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

 

Kuba – miejsce jedyne w swoim rodzaju i absolutnie wyjątkowe. Salsa na ulicach, mohito w każdym barze, rajskie plaże i cygara są nie tylko legendami – tak jest tam naprawdę.  Kuba przyciąga swoją pasją do życia i niebywałą energią, a jej odwiedzenie zapewne stanie się przeżyciem, które pozostawi wspomnienia na lata.


Maroko – niezwykły kraj, którego krajobraz to zarówno wysokie, skaliste góry, jak i rozległe pustynie, doliny i głębokie wąwozy. Jest barwną kwintesencją orientalnej kultury, którą przez lata kształtowało wiele czynników. Maroko to również miejsce kontrastów, łączące w sobie niezwykłą i bogatą historię, z coraz mocniej obecnymi elementami nowoczesności. No i do tego wszystkiego wspaniała kuchnia.


Zarówno Maroko, jak i Kuba to kierunki, które są celem Klubu Podróżników Soliści w najbliższym czasie. I choć ceny tych wycieczek oferowane przez Solistów są w stosunku do ofert biur podróży niezwykle konkurencyjnie, wciąż jest to niemały wydatek. Dlatego też w głowach organizatorów wyjazdów zrodził się pomysł stworzenia takiego systemu, który umożliwiałby odłożenie sumy wystarczającej do opłacenia wycieczki. Mało tego, proponowane rozwiązanie pozwala nie tylko na odłożenie środków, ale także daje szanse zarobienia dodatkowych paru groszy.


Akcja “Oszczędzaj z Netfund. Spełniaj marzenia” zakłada zakłada umożliwienie klientom łatwe, przejrzyste i regularne oszczędzanie mniejszych kwot (250 złotych – Maroko lub 520 złotych – Kuba) miesięcznie, co w ciągu roku pozwoli na odłożenie wystarczającej do wykupienia wycieczki sumy. Co jednak najistotniejsze, to że zakłada on nie tylko samo oszczędzanie, ale i inwestowanie w fundusze przy pomocy platformy Netfund.pl. Dzięki temu końcowa kwota ma szanse być znacząco większa, niż ta, potrzebna do opłacenia wycieczki.


Klient sam decyduje, w jakim funduszu będzie odkładał środki. Może również skorzystać z rekomendacji Netfund, wybierając tym samym fundusze o ograniczonym ryzyku. Założeniem kampanii jest pełna dobrowolność kontynuacji oszczędzania, więc w razie zmiany planów, uczestnik może je przerwać w dowolnym momencie i bez konsekwencji. Kuszące jest również 100% dożywotniej zniżki w opłacie manipulacyjnej na nabycia fundszy za pośrednictwem platformy Netfund.pl, jakie otrzymuje każdy biorący udział w akcji.

 

„Pomysł zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Dopiero jednak teraz udało nam się pozyskać do współpracy partnera” – mówi Łukasz Nowak, założyciel i pomysłodawca Solistów. „Często stawaliśmy wobec problemu dużej liczby chętnych przygód znajomych, którzy nie mogli sobie pozwolić na taki wydatek. Projekt z transakcyjną Netfund.pl te problemy rozwiązuje” – dodaje.

 

Co zrobić aby rozpocząć oszczędzanie i przygodę wspólnie z Solistami i Netfund? Wystarczy wybrać wycieczkę, na którą chcę się odłożyć pieniądze (Maroko lub Kuba), zarejestrować się w serwisie Netfund.pl, wybrać fundusz i zacząć oszczędzać. Po 12 miesiącach można opłacić wycieczkę z odłożonej kwoty, bądź kontynuować inwestowanie, płacąc za nią z własnej kieszeni. Wszystkie szczegóły dotyczące produktu dostępne są na dedykowanej stronie internetowej: www.oszczedzajznetfund.pl