Znamy zwycięzców wrześniowego konkursu TEN by Fotolia, zainspirowanego tematem „Indywidualność w przyszłości”. Laureatami zostali Henrique de Castro Rozada z Brazylii w kategorii fotograficznej oraz Ronaldo Unruh z Paragwaju w kategorii graficznej.

Bank zdjęć Fotolia, organizator konkursu, opartego o 3. już sezon Kolekcji TEN by Fotolia ogłasza zwycięzców wrześniowego pojedynku. Przed grafikami biorącymi udział w wydarzeniu zostało postawione zadanie stworzenia pliku .PSD w oparciu o temat „Indywidualność w przyszłości” i kreację Christophe’a Hueta. Fotografów natomiast poproszono o podjęcie wyzwania Mikela Muruzabala i zrobienia zdjęcia bazującego na technikach fotografa, współautora wrześniowej pracy „Energy of Life”.
Jury po raz kolejny było pod dużym wrażeniem zgłoszonych prac, które cechują się dużą oryginalnością i podkreślają talent twórczy społeczności TEN na całym świecie.
Gratulujemy zwycięstwa Henrique de Castro Rozada w kategorii fotograficznej oraz Ronaldo Unruh w kategorii graficznej!
Ronaldo Unruh wygrywa te wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych partnerów, w tym:
– 1 x tablet Wacom Intuos Pro M
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 x drukarka Roland VersaStudio BN-20
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 1 x szablon Template Monster (pojedyncza licencja) + dedykowane usługi o wartości 300$
– 1 x roczny abonament Fotolia (25 pobrań miesięcznie)

Henrique de Castro Rozada zdobywa ten rewelacyjny zestaw nagród:
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 reflektor Westcott 43 „Octogonal Apollo Orb
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 300 kredytów Fotolia do wykorzystania na Fotolia.com
Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili do konkursu swoje prace i zdjęcia. Bardzo doceniamy wysiłek i wyobraźnię, które są widoczne w każdym projekcie. Kolejny projekt Kolekcji TEN dostępny będzie 10 listopada, a kreatywny konkurs oparty na nim startuje już 12 listopada.
Więcej informacji o kampanii oraz konkursie można znaleźć na Facebooku, Twitterze oraz stronie www.tenbyfotolia.com

O projekcie TEN Fotolia
Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która powstała przy współpracy Fotolii z dwoma wspólnotami graficznymi – Wisibility i Amkashop. Przez kolejnych 10 miesięcy użytkownicy internetu mogą pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z 10 światowej sławy artystów cyfrowych, które powstały na bazie zdjęć z Fotolii. Użytkownicy internetu w każdym kolejnym miesiącu trwania projektu będą mieli dostęp do pliku .PSD, w którym będzie można zobaczyć wszystkie warstwy i wykorzystane techniki. Projekt TEN wspierają międzynarodowi partnerzy Adobe i Wacom, a także lokalni Wilogo, EIZO oraz Eduweb.pl.

 

***

Informacje dodatkowe o banku zdjęć Fotolia
Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 32 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 5 milionów osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.
Dołącz do serwisu Fotolia na Facebooku i Twitterze.