Samochód dla rodziny? Kabriolet? Auto supersportowe?  W Sixt Rent a Car Polska można wynająć każdy z tych pojazdów i odbyć nim niezapomnianą majówkową podróż.

Spędzanie weekendów majowych poza domem stało się już polską tradycją. Wyjeżdżamy do znajomych, zwiedzamy najpiękniejsze zakątki naszego kraju lub wybieramy się za granicę. Korzystanie z samochodu daje we wszystkich tych przypadkach dużą swobodę w planowaniu wojaży. Dla osób, które nie mają swojego auta albo chciałyby skorzystać z innego pojazdu – ze względów czysto praktycznych lub po to, by cieszyć się jazdą – Sixt Rent a Car Polska oferuje samochody ze wszystkich segmentów: od małych, przez SUV-y po minivany i pojazdy sportowe.
„Naszym klientom proponujemy tylko nowe auta z małymi przebiegami, czym wyróżniamy się na rynku. Do wyboru są m.in. takie marki, jak BMW, Ford, Mercedes, Seat, Toyota czy Volvo. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Mamy punkty w największych miastach Polski, co znacznie ułatwia odebranie i zwrot pojazdu” – mówi Paweł Reczyński, Prezes Sixt Rent a Car Polska.
Auta można rezerwować telefonicznie, za pośrednictwem strony www.sixt.pl lub aplikacji mobilnej. W ramach zamawiania pojazdu istnieje możliwość wybrania dodatków w postaci nawigacji czy fotelika dla dziecka.  
Z racji wielu punktów wynajmu w kraju i za granicą samochód można wypożyczyć w jednym mieście, a oddać go w innym. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby np. odebrać auto w Gdańsku, udać się do Berlina i tam przekazać je do jednej z wypożyczalni Sixt.

 

***
Informacja o Sixt AG

Sixt AG to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości mobilnych usług. Firma została założona w 1912r. – liczy ponad 100 lat. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych
w 105 krajach na całym świecie. Jest liderem niemieckiego oraz austriackiego rynku specjalizującego się w wynajmie samochodów.

Sixt Polska

Sixt Rent a Car rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Operatorem licencji na Polskę jest Eurorent Sp. z  o. o. Dzięki stałej współpracy z centralą firmy i oddziałami na całym świecie polska placówka Sixt dostarcza swoim klientom kompleksową usługę zarówno w zakresie wynajmu krótko- jak i długo- terminowego. W ofercie dostępne są samochody począwszy od grup ekonomicznych aż po premium – osobowe i dostawcze. Rezerwacji pojazdów można dokonywać telefonicznie +48 22 5 11 555 lub elektronicznie na www.sixt.pl.