Eurolot wprowadza dzisiaj do sprzedaży nową taryfę na jednej z popularniejszych tras krajowych przewoźnika – z Gdańska do Wrocławia. Taryfa ta umożliwi pasażerom zakup biletów w korzystniejszych cenach. Nowa oferta dotyczy rezerwacji założonych na podróże Eurolotem, odbywających się od 1 lipca br.

Ceny biletów będą rozpoczynały się już od 139 złotych w jedną stronę i od 269 złotych w dwie strony oraz uwzględniają bezpłatny przewóz jednej sztuki bagażu. Dzieci do 15-go roku życia polecą Eurolotem z 50% zniżką od taryfy, a niemowlęta do 2-go roku życia – bezpłatnie.

Wrocław i Gdańsk to magiczne i wyjątkowe miasta, w których każdy z podróżnych – szczególnie w okresie wakacyjnym – znajdzie coś dla siebie.

Nie bez powodu stolica województwa dolnośląskiego nazywana jest „Wenecją Północy”. Dzieci będą mogły przenieść się w świat bajek spotykając się ze słynnymi już wrocławskimi krasnalami, które lubią przyglądać się ludziom (jest wśród nich m.in. skrzat turysta). Dorosłych zainteresuje na pewno Panorama Racławicka, a zakochani podróżni powinni zaś spotkać się na Moście Westchnień (Most Tumski).

Natomiast spragnieni słońca pasażerowie z Dolnego Śląska oprócz plaży i kąpieli w Bałtyku mogą, pospacerować gdańską starówką i udając się Traktem Królewskim zwiedzić Złotą Bramę lub Dwór Artusa i zrobić zdjęcia pod Fontanną Neptuna. Warto wybrać się także na festiwal muzyczny „Cuda Wianki 2014” w Gdyni, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 21 czerwca.

Obecnie, z Gdańska do Wrocławia Eurolot operuje aż 8 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i czwartki rano oraz wieczorem, a także we wtorki i piątki wieczorem. Co więcej, specjalnie z myślą o wakacyjnych pasażerach od 6 lipca (niedziela) przewoźnik uruchamia dodatkowe połączenie na tej trasie. Wylot z Gdańska zaplanowano o godz.11.25, a powrót z Wrocławia nad morze o godz. 22.45.