Autor najlepszej e-pocztówki otrzyma dwa przeloty na rajską wyspę Curacao. A spośród wszystkich głosujących, zostanie rozlosowany również weekend w Amsterdamie!
Nie zwlekaj i spełnij swoje marzenia z KLM!

Warszawa, 1 września 2014 r. – Tym razem KLM zaprasza do rywalizacji, w której stawką są dwa bilety lotnicze na bajeczne Wyspy Karaibskie. Niecodzienny konkurs jest zapowiedzią nadchodzącej, sześciodniowej promocji cenowej KLM, która ruszy już 10 września br. i obejmie 25 egotycznych kierunków! Udział w nim może wziąć każdy. By wygrać, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej www.wyobrazsiebietutaj.pl, i stworzyć nietuzinkową treść e-kartki z wyimaginowanej podróży w daleki świat. Autor najbardziej kreatywnego wpisu poleci wraz z osobą towarzyszącą na bajeczną wyspę Curacao! Natomiast uczestnicy głosowania na najlepszą e-kartkę mogą wygrać weekend w Amsterdamie! Zapraszamy do zabawy!

Chcę zagrać i co dalej?
Odwiedź stronę konkursową www.wyobrazsiebietutaj.pl i zarejestruj się – dzięki temu dostaniesz powiadomienie o starcie promocji cenowej KLM, w której wkrótce będzie można kupić przeloty w świat w obniżonych cenach. Drugi krok, to udział w konkursie. Stwórz własną e-kartkę: wybierz obrazek i napisz do bliskiej osoby kilka zdań, jakbyś właśnie był w miejscu, w którym zrobiono fotografię. Możesz napisać, co tylko chcesz, po prostu bądź superkreatywny! Pamiętaj, że zadanie polega na tym, aby Twój tekst oczarował jury. Po wpisaniu treści, Twoja pocztówka trafi automatycznie do adresata oraz do jurorów. Na koniec otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twój udział, a jednocześnie zaproszenie na wrześniową imprezę plenerową, na której odbędzie się finał konkursu.

W kolejnym etapie jury konkursu wskaże spośród wszystkich nadesłanych kartek finałową dziesiątkę, która zostanie zaprezentowana podczas imprezy plenerowej w Warszawie 9 września. Jej uczestnicy wybiorą zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety do Curacao. Na imprezie przewidziano także inne atrakcje m.in. ogłoszenie szczegółów promocji cenowej KLM na loty w egzotyczne zakątki świata, karaibskie drinki dla pierwszych 200 zaproszonych gości, a także stanowisko degustacyjne Bacardi dla wszystkich! Wieczór uatrakcyjnią liczne występy. Dzięki wokaliście pochodzącemu z Kuby o pseudonimie Tony Junior Big, w rytmach reggaeton poszybujemy do najbardziej egzotycznych destynacji KLM. A artystyczna rewia samby As Belezas do Brasil oraz DJ Ed Szynszyl zapewnią nam dobre granie do ostatnich minut imprezy! Ponadto będzie okazja porozmawiać z podróżnikiem Tomkiem Michniewiczem, a także zrobić sobie zabawne zdjęcie z odległego miejsca na świecie, dzięki greenboxowi. Doskonała atmosfera gwarantowana!

Zarejestruj się w konkursie na www.wyobrazsiebietutaj.pl, aby dostać zaproszenie i dołącz do nas! Zapraszamy na imprezę w karaibskim stylu już 9 września br. do Baru SEZON, Bulwar Flotylli Wiślanej (w Warszawie przy Moście Czerniakowskim). Startujemy o godzinie 18.00! Obejrzyj Wystawę Pocztówek KLM, zagłosuj na najlepszą e-kartkę i wygraj weekend w Amsterdamie. Pamiętaj, że jeśli Twoja pocztówka znajdzie się w finale i zwycięży w głosowaniu, bilety lotnicze do Curacao otrzymasz jedynie wtedy, gdy będziesz na miejscu!

Ważne! To impreza pod gołym niebem – ubierz się ciepło! A jeśli danego dnia, pogoda w Warszawie okaże się zupełnie mało „karaibska”, organizatorzy wyślą uczestnikom konkursu email z nowym miejscem imprezy.

Dlaczego Curacao?
Wyobraź sobie wyspę, na której malownicze zatoki otula szmaragdowo-niebieskie morze. Złoty piasek rozpościera się poniżej mieniącego się tysiącem kolorów zachodu słońca. Gdzie jedyna myśl, która zaprząta Ci głowę to zaplanowanie kolejnego dania na rajskiej wyspie. Wyobraź sobie Curaçao: najbardziej strzeżona tajemnica na Wyspach Karaibskich.

 

***

KLM Royal Dutch Airlines (holenderskie Królewskie Linie Lotnicze) powstała 7 października 1919 roku i jest obecnie najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM dysponuje flotą 206 samolotów i zatrudnia 32 tys. pracowników. Ze swojego lotniska bazowego Amsterdam-Schiphol, które odwiedza rocznie ponad 51 milionów pasażerów, holenderski przewoźnik oferuje połączenia do 130 miast. Linia KLM stanowi główny filar Grupy KLM, do której należą również Cityhopper, Transavia.com i Martinair.
W 2004 roku linie lotnicze KLM wraz z Air France stworzyły Grupę Air France-KLM − jeden z największych sojuszy w transporcie lotniczym. Obydwie linie dysponują potężną siatką połączeń, która  liczy obecnie 231 kierunków w blisko 103 krajach. KLM wspólnie z Air France, oferuje bardzo atrakcyjny program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 24,5 mln członków. Grupa Air France KLM wspólnie z partnerskimi liniami – Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Linie KLM i Air France należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń: ponad 16 tys. lotów dziennie, do 1052 miejsc, w 177 krajach.