Kiedy ostatnio zrobiłeś sobie selfie?
Wczoraj wieczorem? Dziś rano? A może jeszcze nigdy? Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do wakacyjnego konkursu, w którym selfie można zamienić na odLOTowe nagrody!

W konkursie liczy się pomysł i fascynacja Boeingami 787 Dreamliner.

LOT jest pierwszą linią lotniczą w Europie, która zaczęła latać na tych najnowocześniejszych i wyjątkowo komfortowych maszynach. Dreamlinery to samoloty, który latają obecnie we flocie 20 linii lotniczych i pokonuje kolejne rekordy. Od początku swojej służby Dreamlinery wykonały prawie 100 tysięcy lotów komercyjnych i przewiozły ponad 20 milionów pasażerów! To ponad jedenaście razy więcej niż wynosi statystyczna liczba mieszkańców Warszawy. To prawie tyle samo co populacja stanu Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych.
Główną nagrodą w konkursie jest więc bilet w dwie strony dla dwóch osób z Warszawy do Nowego Jorku. Za drugie miejsce na podium przewidziano model żywiczny samolotu Boeing 787 Dreamliner w skali 1:100, za trzecie zestaw gadżetów LOT. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają też zaproszenie na specjalne zwiedzanie Dreamlinera!
Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić sobie selfie inspirowane Boeingiem 787 Dreamliner (mogą to być wszelkiego rodzaju materiały powiązane z samolotem Boeing’a)
i opublikować je na swoim profilu Instagram, koniecznie z hashtagami #FlyTheDream i #FlyLOT. Wygra osoby, które zdobędą największą liczbę głosów w specjalnej aplikacji na oficjalnym profilu LOT Polish Airlines na Facebook’u. Konkurs trwa do 31 lipca 2014 roku.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie lot.com/flythedream.

 

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.