Program Flying Blue zaprasza swoich uczestników do wspólnego świętowania swoich okrągłych urodzin oferując aplikację, która pozwoli przenieść się na bajeczną plażę Legzira i zobaczyć niecodzienny koncert zespołu Talisco

Flying Blue wraz z 25 milionami członków jest obecnie wiodącym w Europie programem lojalnościowym oferowanym przez linie. Z okazji swoich 10. urodzin Flying Blue zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym – Open Your Skeyes. Wystarczy pobrać darmową aplikację na smartfony FLYINGBLUE 360 w Google Play lub App Store, by posłuchać koncertu grupy Talisco oraz ich utworu „The Keys” w technologii 360°. Więcej informacji na temat 10. urodzin znaleźć można na stronie openyourskeyes.com.

Nowy wymiar muzyki

Aby sfilmować koncert zespołu Talisco, zamontowano 14 kamer na specjalnej konstrukcji. W ten sposób powstały unikatowe obrazy 360° pod naturalnymi sklepieniami na plaży Legzira w Maroko. Występ Talisco rozpoczyna się w ciągu dnia i trwa nocą, a niepowtarzalną atmosferę zapewnia temu wydarzeniu oszałamiające marokańskie niebo. Całość uzupełniają dwa dodatkowe filmy – pierwszy to wywiad z członkami zespołu, natomiast w drugim, widzowie mogą podziwiać dziką i ponadczasową plażę Legzira sfilmowaną w technologii 360°.

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Główną zaletą Flying Blue jest to, że Mile można gromadzić jak i wykorzystywać przede wszystkim na przeloty nagrodowe, korzystając z ogromnej siatki połączeń lotniczych na całym świecie oferowanej przez Air France KLM i 35 linii partnerskich. Ponadto z programu mogą czerpać korzyści również podróżni, którzy latają rzadziej i nie zgromadzili wystarczającej liczby Mil na przelot nagrodowy. Milami Flying Blue można płacić m.in. za wygodniejsze miejsce w samolocie lub szereg prezentów dostępnych na stronie Flying Blue Store (store.flyingblue.com). Można również w ten sposób opłacić specjalny dodatkowy posiłek tematyczny „à la carte” (4 200 Mil), wstęp do poczekalni biznesowej w Paryżu (od 3 500 Mil) czy przewóz pupila (transport kota samolotem z Amsterdamu do Barcelony to koszt 4 000 Mil). Natomiast za 10 000 Mil można zabrać dodatkowy bagaż do 23 kg na trasie z Europy do Stanów Zjednoczonych.

Flying Blue spełnia marzenia – wielki finał konkursu „Love Miles”

Program Flying Blue jest również inicjatorem ciekawych akcji, poprzez które chce w praktyce opowiedzieć o korzyściach z członkostwa. Jeszcze do 13 listopada br. na stronie https://youtu.be/vYIUE_53LLw będzie dostępny film z udziałem Mileny i Marcina, zwycięzców konkursu „Love Miles”, którego sponsorem jest Flying Blue. Im więcej osób obejrzy klip z ich udziałem – tym więcej Mil dostaną od Flying Blue na swoją wymarzoną podróż poślubną. Za zgromadzone Mile zamówią swój przelot, ale także będą mogli je wykorzystać na upgrade, wizytę w business lounge, specjalny posiłek a la carte, wynajmą hotel, kupią sobie prezenty itp. To w jaki sposób spożytkują swoje Mile – udokumentują w autorskim filmie – jak Flying Blue wygląda „w praktyce”.

Warto dodać, że w 2015 roku Flying Blue, już trzeci rok z rzędu triumfował na rozdaniu nagród Freddie, zwyciężając w najważniejszych kategoriach: „Najlepszy Program Lojalnościowy oferowany przez linie” – z wynikiem 9,22 na 10 punktów, „Najlepsza Promocja”, „Najlepsze Możliwości Wykorzystania Punktów” i „Najlepszy Program Elite”.

Uwaga – w programie Flying Blue Mile mogą zbierać dzieci już od 2. roku życia na tej samej zasadzie co dorośli! Na całym świecie do programu przystąpiło już ponad 25 milionów osób!