Od 14 do 16 lipca Energylandia będzie świętować swoje 3 urodziny. Po raz pierwszy w tym roku Park Rozrywki zaprasza swoich gości 15 lipca na nocną zabawę na swoich atrakcjach oraz pierwsze w tym sezonie Beach Party w strefie Water Park. To pierwsza, ale nie ostatnia tego impreza w tym sezonie. Magic Night wraz z Beach Party, które odbędą się w sobotę jest jedną z wielu niespodzianek, jakie czekają na gości, którzy odwiedzą w te dni Park Rozrywki. Co więcej, w sobotę po godzinie 20.00 ceny biletów będą tańsze o połowę!

 

Warto wspomnieć, że to właśnie tutaj, jako jedynym miejscu w Polsce, przez minione 3 lata wybudowano aż 9 Roller Coasterów zarówno tych ekstremalnych, m.in. najszybszy nie tylko w kraju, ale i Europie Środkowo-Wschodniej FORMUŁA, ale także delikatnych, rodzinnych oraz tych dedykowanych dzieciom. W Energylandii miejsce do zabawy odnajdą wszyscy, od maluchów po seniorów, a to ze względu na bogaty wybór atrakcji, urządzeń oraz animacji i widowisk kaskaderskich, tanecznych, czy cyrkowych. W cenie biletu wstępu korzystać można także z wodnej strefy Water Park, w której także pomyślano o wszystkich. Baseny o powierzchni 1800 m2 z wieloma zjeżdżalniami, podzielono na część dla umiejących pływać, ale i brodziki dla dzieci.

 

Tort, szampan oraz prezenty gwarantowane dla Gości, którzy odwiedzą Energylandię w ten weekend. Co więcej drugiego dnia celebracji organizatorzy przygotowali imprezę Magic Night.

 

To będzie niepowtarzalna okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, karuzel, a także wyjątkowe spektakle widowiskowe w teatrach i amfiteatrach Energylandii. To dodatkowe 4 godziny na wszystkich urządzeniach w strefie rodzinnej, dla dzieci oraz ekstremalnej. – zdradza Kris Kojder, rzecznik prasowy Park Rozrywki Energylandia. Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: https://energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/