Zanim zabierzecie się za świąteczne porządki i Wielkanoc rozpocznie się na dobre, przygotowaliśmy dla Was długo wyczekiwaną niespodziankę. Niezależnie od tego, czy po świętach spędzonych z rodziną przyda Wam się odpoczynek, czy raczej spalenie przyswojonych kalorii, mamy idealną propozycję – nic nie zrobi Wam lepiej, niż wypad za granicę

 

Na www.polskibus.com już teraz znajdziecie specjalną ofertę na podróże z Krakowa do pięknych, europejskich stolic – Pragi, Berlina, Wiednia oraz Budapesztu w cenach niższych aż o 30%! Promocja dotyczy wszystkich kursów w dniach od 20 do 27 kwietnia, pod warunkiem zakupu biletów z kodem promocyjnym: WIOSNA nie później, niż w czwartek, 20 kwietnia.

 

W każdym z tych czterech miast czeka masa atrakcji zarówno dla tych, którzy preferują intensywne zwiedzanie, jak i dla tych, którzy wolą poleniuchować przy pięknych widokach. Końcówka kwietnia to także idealny czas na podróże – spokojny moment tuż przed obleganą Majówką.

 

Pytanie nie brzmi więc: czy jechać, tylko: dokąd? Jeśli już wiecie, nie zwlekajcie z rezerwacją wyjazdów – pula biletów objętych promocją jak zawsze jest ograniczona, a chętnych na podróże zagraniczne nie brakuje!