13 listopada br. odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie w branży turystycznej. ACCESS Luxury Travel Show (ALTS) obchodzi swoje 5-lecie istnienia jako targi luksusowych podróży w Warszawie. Impreza skierowana jest na łączenie podstawowych graczy z branży turystycznej, takich jak przedstawiciele luksusowych hoteli, kurortów i miejsc, którzy przyjeżdżają, aby spotkać się z najważniejszymi touroperatorami i agentami, concierge firmami i przedsiębiorstwami zajmującymi się organizacją zagranicznych imprez z Polski.

 

W tym roku impreza odbędzie się w eleganckich wnętrzach Villi Foksal.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 powitalnym drinkiem. Następnie o godz. 17.30 organizatorzy wygłoszą przemówienie powitalne, po którym odbędą się spotkania B2B, prezentacje i kolacja w formie bufetu. Na koniec imprezy goście mogą wziąć udział w losowaniu i wygrać cenne nagrody. Wszyscy chętni otrzymają pamiątkowy prezent od organizatorów, a na szczęśliwych zwycięzców czekają bony na noclegi w najlepszych na świecie ekskluzywnych hotelach. W tym roku impreza ALTS w Warszawie organizowana jest przy dużym wsparciu naszego głównego partnera medialnego – luksusowego, prestiżowego magazynu “All Inclusive” (www.all-inclusive.com.pl).

Impreza w Polsce odbędzie się już po raz 5. Zapowiada się bardzo interesująco i z wieloma korzyściami dla gości, wzorem minionych lat. Przy pomocy magazynu “All Inclusive” zaprosiliśmy na nią najbardziej znanych i cenionych wystawców ze światowej branży turystycznej. W tym roku ACCESS Luxury Travel Show czeka na przyjęcie uczestników z różnych luksusowych miejsc, takich jak Malediwy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Seszele, Turcja, Hiszpania, Włochy, Tanzania (wyspa Mafia), Kuba, Wietnam i inne.

„ACCESS Luxury Travel Show to idealna platforma do budowania i wspierania relacji biznesowych z wiodącymi przedstawicielami branży turystycznej i cieszymy się, że możemy powitać wielu nowych wystawców i kupujących w Warszawie”, mówi Kira Malysheva, CEO ACCESS Luxury Travel Show.

ACCESS Luxury Travel Show tocoroczna impreza, która odbywa się w Warszawie zawsze w listopadzie. W tym roku warszawska edycja ALTS odbędzie się w ramach Roadshow, podczas którego zaplanowano trzy kolejne wydarzenia w Rumunii, na Węgrzech i właśnie w stolicy Polski. Ma za zadanie połączyć liderów branży turystycznej z całego świata w jednym miejscu, tworząc idealną platformę do networkingu, spotkań B2B z przedstawicielami wiodących światowych firm, budując przy tym nowe i cenne kontakty biznesowe.

 

Udział dla touroperatorów i agentów jest bezpłatny i obejmuje kolację i napoje w ciągu całego wieczoru.

Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia: http://luxurytravel-show.com/poland-hungary/