Wiosna to nie tylko najpiękniejsza, ale przez wielu uznawana także za najprzyjemniejszą i najbardziej ekscytującą z pór roku. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Po długich miesiącach jesienno-zimowej melancholii oraz wyciszenia nadchodzi czas, który napawa optymizmem, daje siłę i energię do działania, jak również popycha do próbowania i doświadczania nowych rzeczy. Dzień staje się dłuższy, a możliwości wykorzystania każdej dodatkowej godziny wydają się nieograniczone. Inspiracji można szukać na Groupon, który  przygotował wiele ciekawych propozycji.


Doświadczaj

Wraz z pierwszymi promykami wiosennego słońca w wielu miejscach w kraju rusza masa wydarzeń kulturalnych i imprez plenerowych. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju festiwale –  zarówno muzyczne jak i filmowe, pikniki rodzinne, biegi, targi śniadaniowe i wiele innych. Również teatry i kameralne kina mają w tym okresie niezwykle bogatą ofertę, która zainteresuje wszystkich spragnionych kontaktu z kulturą na najwyższym poziomie.


Szalej

Nic nie budzi tak silnych i pozytywnych emocji jak aktywność fizyczna oraz nie cieszy bardziej niż doświadczanie nowych rzeczy. Wiosna zdecydowanie sprzyja wszelkiego rodzaju aktywnościom, a co więcej często staje się dobrym pretekstem do przełamywania swoich ograniczeń. Lot w tunelu aerodynamicznym, skok ze spadochronem czy udział w ekstremalnym spływie kajakowym nagle stają się wyzwaniami, z którymi chcemy się zmierzyć. Właśnie ten rodzaj emocji sprawia, że mamy apetyt na więcej.


Wypocznij

Podróże – zarówno te długie, dalekie i egzotyczne, jak i te krótkie, weekendowe wypady za miasto pozwalają nam oderwać się od codzienności, naładować akumulatory i wzbogacają nasze życie. Wiosenna aura zdecydowanie zachęca do wypoczynku poza domem, a już 2-3 dniowy spędzony na łonie natury pozwala wypocząć oraz cieszyć się tym co „tu i teraz” w gronie najbliższych. Każdą zapracowaną Panią domu ucieszy kilka dni w spa. Wiele hoteli z oferty Groupon, to pięknie usytuowane i doskonale wyposażone ośrodki wypoczynkowe posiadające w ofercie kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne: zdrowotne lub relaksacyjne. 

Na stronie można też znaleźć szeroki wachlarz ofert typu „day spa”.

Smakuj

Apetyt na życie oznacza doświadczanie go wszystkimi zmysłami. Nawet jeśli nasze plany nie pozwalają na dalekie podróże i odkrywanie nowych smaków u źródła, cały szereg lokali wyspecjalizowanych w kuchniach z odległych zakątków świata pozwoli kulinarnie przenieść się do najbardziej egzotycznych miejsc.

Bez względu na to do czego wiosna zainspiruje nas w tym roku, Groupon przygotował cztery wyjątkowe kolekcje dostępne w zakładce „Apetyt na Życie”.