Qubus Hotel Gliwice najlepszym hotelem na Śląsku.

10 listopada zakończyło się głosowanie w konkursie „Best Hotel Award”, na najlepsze hotele w Polsce. To już III edycja prestiżowego plebiscytu, organizowana przez serwisy rezerwuje.pl i rezerwuje.com.

 

Do nagrody „Best Hotel Award 2013″ w 46 kategoriach nominowanych zostało prawie 300 hoteli, w tym aż 6 obiektów Qubus Hotel. Zwycięzców wyłoniono na podstawie głosowania, w którym wzięło udział 15780 osób. Oddały one w sumie aż 28756 ważnych głosów.

Wśród zwycięzców znalazł się Qubus Hotel Gliwice, który zdobył I miejsce w kategorii „Hotele 1-3* na Śląsku”. Blisko podium był też zeszłoroczny zwycięzca, Qubus Hotel Prestige Katowice, który w tym roku w kategorii „Hotele 4-5* na Śląsku” ostatecznie zdobył 4 miejsce.

– Nagroda „Best Hotel Award” to dla nas ważny sygnał, że Goście są zadowoleni z wysokiej jakości usług, jakie im oferujemy. Cieszy nas to, bowiem ich opinia jest dla nas najważniejsza. W sieci Qubus Hotel kładziemy duży nacisk na regularną komunikację z Gośćmi. To bardzo ważny element naszej pracy. Co roku gościmy w hotelu średnio 10 tys. osób i dzięki ich sugestiom, jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się potrzeby odwiedzających nasz obiekt. Nagrody, takie jak „Best Hotel Award” dodatkowo potwierdzają, że obrany przez nas kierunek działań przynosi efekty – mówi Aleksandra Niemczyk, Dyrektor Qubus Hotel Gliwice.

Obiekt w Gliwicach jest jednym z 14 hoteli w sieci Qubus Hotel. To właśnie 17 letnie doświadczenie sieciowe oraz wypracowanie najwyższych standardów usług sprawia, że Goście coraz częściej nagradzają obiekty Qubus Hotel w wielu prestiżowych konkursach, organizowanych przez największe portale rezerwacyjne m.in. Booking.com, czy TripAdvisor.

– W Qubus Hotel Gliwice oferujemy 89 komfortowych pokoi oraz 2 przestronne sale biznesowe. W całym obiekcie odwiedzający nas mogą korzystać z bezpłatnego Internetu. Do dyspozycji Gości oddajemy też elegancką restaurację, w której Szef Kuchni, serwuje oryginalne potrawy. Mamy również ofertę dla tych, którzy pragną spróbować lokalnych dań śląskich. Choć jesteśmy hotelem klasy biznes, coraz częściej odwiedzają nas też mieszkańcy Gliwic, którzy chętnie organizują u nas przyjęcia okolicznościowe, takie jak chrzciny czy komunie – dodaje Aleksandra Niemczyk.

Qubus Hotel to jedna z największych w Polsce sieć hoteli klasy biznes. W jej skład wchodzi 14 obiektów zlokalizowanych w centrach polskich miast.