Przygotowując się do szczytu sezonu turystycznego, Chorwacja dołączyła do platformy Priceless Cities (www.priceless.com/croatia), dającej dostęp do szerokiej gamy ofert, z których mogą korzystać wyłącznie posiadacze kart Mastercard.

 

Chorwacja to popularne miejsce docelowe wakacyjnych podróży, które kryje turystyczne skarby europejskiej klasy. Wspaniałe plaże, liczne zabytki, bogata gastronomia, idealny klimat, a także bliskość geograficzna i kulturowa sprawiają, że jest to jedno z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez polskich turystów. Według danych Ministerstwa Sportu i Turystyki, w 2015 r. kraj ten odwiedziło ok. 700 tys. Polaków. Od tego lata polscy turyści, którzy używają kart Mastercard, mogą korzystać z programu Bezcenna Chorwacja. Daje on dostęp do wyjątkowych ofert z wielu obszarów – od gastronomii, przez kulturę, po rozrywkę i zakupy, co umożliwia poznawanie tego kraju w zupełnie nowy sposób.

 

„Nasze badania wskazują na zmieniające się trendy wśród konsumentów – autentyczne przeżycia stają się dla nich ważniejsze niż kupowanie i posiadanie dóbr materialnych. Na tym właśnie opiera się nasz program Priceless Cities — zapewnia on dostęp do tysięcy unikatowych, zapierających dech w piersiach przeżyć, przez co jest atrakcyjny dla milionów posiadaczy kart Mastercard. Wprowadzenie naszego programu w Chorwacji to doskonała okazja dla wybierających się tam Polaków, żeby skorzystać z tych ofert” — mówi Marta Życińska, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe.

 

Przeżycia jedyne w swoim rodzaju

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej programu posiadacze kart Mastercard otrzymują dostęp do wyjątkowych ofert dostępnych na terenie Chorwacji. Mogą udać się na całodzienną wycieczkę do oszałamiającej Błękitnej jaskini na wyspie Biševo oraz doświadczyć wyjątkowych wrażeń kulinarnych w restauracji Palmižana Meneghello na Wyspach Paklińskich. Mogą również wybrać się na rejs po rzece Neretwa i podziwiać widoczne z niej zabytki i przyrodę lub wziąć udział w truflowej przygodzie w restauracji Zigante na półwyspie Istria. W Zadarze mają szansę wejść do fascynującego świata wyobraźni na prywatnej wycieczce po Muzeum Iluzji z udziałem iluzjonisty lub doświadczyć wyjątkowej atmosfery restauracji Foša z zarezerwowanym tylko dla nich widokiem na morze. Przed posiadaczami kart Mastercard otwiera się również okazja odkrycia skarbów Dubrownika podczas wyjątkowej wycieczki po mieście. Miłośnicy muzyki mają natomiast możliwość zobaczyć swoich idoli na miejscach dla VIP-ów podczas koncertu plenerowego w Twierdzy św. Michała w Šibeniku lub przeżyć niezapomniane imprezy na festiwalu Ultra Europe, gdzie jako jedyni będą mieć możliwość wejścia za kulisy.

 

Program Priceless Cities udostępnia oferty zapewniające posiadaczom kart Mastercard jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, takie jak uprzywilejowany wstęp na wydarzenia czy oferty specjalne od sprzedawców. Dzięki temu mogą oni lepiej wykorzystać możliwości, jakie dają miasta, w których żyją i do których podróżują. W programie bierze udział ponad 45 miejsc, w tym kraje i miasta na całym świecie najchętniej odwiedzane przez turystów. Dzięki temu strona http://www.priceless.com/ to uniwersalny adres dla osób szukających wyjątkowych przeżyć w dziedzinie kultury, rozrywki, sportu, gastronomii, zakupów i nie tylko.