Spotkania przedświąteczne i święta w harmonii z naturą a Sylwester z Maciejem Polem i Markiem Sierockim. Wszystko tuż pod Warszawą.


Biznesowo i prywatnie, spotkajmy się nad Narwią…

Grudzień, Święta, Sylwester i Nowy Rok – to szczególny czas, kiedy spotykamy się prywatnie i biznesowo. To czas wymagający szczególnej oprawy i atmosfery. Warto pamiętać, że to ludzie tworzą tę wyjątkową atmosferę, a uzupełnieniem jest miejsce w którym chcemy ją poczuć i przeżyć. Zamiast spędzać kolejne spotkania i Święta w zgiełku miasta, w korkach, szukając miejsca parkingowego – zapraszamy do Hotelu Narvil w podwarszawskim Serocku. Bliskość natury, komfortowe warunki obiektu, przyjazne wnętrza na spotkania biznesowe, najwyższej klasy kuchnia – w najnowsza propozycja hotelu – kulinarne Studio Aruana. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych – są argumentami na wizytę w najbliższych tygodniach w Hotelu Narvil.

Intryguje od momentu powstawania, inspiruje do działania

Nowopowstałe Studio Aruana, to kolejny powód, dla którego warto w najbliższych tygodniach zaprosić swoich Gości na spotkanie świąteczne nad brzegiem rzeki Narew. Studio Aruana pozwala odetchnąć i przenieść się do wyjątkowego świata kreacji. To idealne miejsce, aby nietuzinkowo spędzić czas w gronie partnerów biznesowych, przyjaciół i rodziny. To wyjątkowa ekskluzywna przestrzeń, jakiej dotąd brakowało na kulinarnej mapie Polski. Tutaj gotowanie pod okiem wybitnego Szefa Kuchni – Witka Iwańskiego – staje się sztuką. Studio Aruana zostało zaprojektowane tak, aby każdy Gość mógł znaleźć przestrzeń dla siebie. Podział Studia na trzy strefy: Kreacji, Degustacji i Relaksu gwarantuje komfortową przestrzeń dla Gości o różnych potrzebach. Każdy będzie mógł poczuć się jak w prywatnej restauracji.

Rodzinny czas…

Zapraszamy do spędzenia najważniejszego w roku wieczoru, jakim jest Wigilia w Hotelu Narvil, gdzie dopełnieniem będą kolędy i pastorałki grane na żywo. Mistrzowie kuchni przygotują specjalnie dla Państwa niezwykłe świąteczne potrawy kuchni tradycyjnej w nowoczesnym wydaniu. Nie zapomniano o najmłodszych Gościach, bowiem będą oni mogli przeżyć świąteczną przygodę pod okiem profesjonalnych i doświadczonych animatorów w Klubie Narvilek. Wigilijny wieczór uświetni wizyta prawdziwego Świętego Mikołaja. Hotel Narvil na ten wyjątkowy czas proponuje swoim Gościom dwa dogodne świąteczne terminy: 24.12 – 26.12 (czwartek – sobota) lub 24.12 – 27.12 (czwartek – niedziela). W specjalnym pakiecie Goście mają zagwarantowany nocleg, lekki posiłek postny oraz kolację wigilijną w formie bufetu (24 grudnia), śniadanie, lunch świąteczny i kolację – wszystko w formie bufetu z kieliszkiem wina (25 grudnia). 26 grudnia hotel ugości wszystkich śniadaniem również w formie bufetu. Hotel zadbał także o liczne atrakcje w strefie rekreacji.

Maciej Pol i Marek Sierocki i Narvil Prestige Night 2015/16

Bal Sylwestrowy to wydarzenie, które powinno się wspominać przez cały następny rok. Dlatego Hotel Narvil ma zaszczyt zaprosić Państwa na Narvil Prestige Night, które w wielkim stylu wprowadzi Gości w Nowy Rok. Sylwester, to czas, kiedy możemy zapomnieć o rzeczywistości i w pełni oddać się rozrywce i ulotnej chwili. Wyjątkowa noc w połączeniu z niesamowitym show Macieja Pola i największymi hitami granymi przez Marka Sierockiego oraz zespół Szafa Gra z gwiazdami estrady – to przepis na perfekcyjne przywitanie 2016 roku. Mistrzowskie potrawy przygotowane przez wybitnych Szefów Kuchni zachwycą podniebienia wszystkich Gości. Dodatkową atrakcją będzie imponujący pokaz live cooking w wykonaniu mistrzów kuchni Hotelu Narvil.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą „Święta nad Narwią” oraz „Narvil Prestige Night 2015/16” na stronie internetowej www.hotelnarvil.pl lub pod numerem tel. 22 566 10 06.