Jeśli marzysz, aby oddać się kompleksowej pielęgnacji ciała i ducha wśród prestiżowych marek, w designerskim wnętrzu, w środku miasta – będziemy czekać właśnie na Ciebie. W wielkomiejskiej przestrzeni niezwykłej Elektrowni Powiśle, po raz pierwszy w Polsce, prosto po zakupach w modnych butikach czy po lunchu w jednej z lubianych restauracji, dopełnieniem niezwykłego dnia, będzie wizyta w Beauty Hall. Koncept ten znany jest klientom prestiżowych domów towarowych Londynu, Paryża czy Nowego Jorku…
W Elektrowni Powiśle, której idea opiera się na zebraniu wielkomiejskich potrzeb pod jednym dachem i stworzeniu unikatowego formatu handlowo-usługowego, przypominającego fashion street, nie może zabraknąć, uwielbianej przez miłośników miejskiego stylu życia, przestrzeni Beauty Hall. Na powierzchni 1500 m2 powstaną salony kosmetyczne, fryzjerskie, strefy masażu i spa oraz wyspecjalizowane butiki, oferujące usługi pielęgnacji ciała i paznokci. Starannie wyselekcjonowane marki, wykwalifikowana kadra połączona z unikatową koncepcją przestrzeni i wyjątkowym wzornictwem zapewnią holistyczne podejście do ciała i duszy. To Ty decydujesz, na jakie zabiegi masz dzisiaj ochotę i z których marek skorzystasz. A jutro? Jutro przyprowadź partnera lub przyjaciółki i wspólnie spędźcie czas w tym wyjątkowym miejscu, korzystając z kolejnych zabiegów. Możesz też, pod okiem fachowej obsługi, wybrać i kupić, spośród ogromnej oferty, idealnie dobrane do własnych potrzeb produkty pielęgnacyjne. Już teraz wyobraź sobie, że na całym piętrze jednego z odrestaurowanych budynków elektrowni, w wyjątkowej przestrzeni architektonicznej, która wpływa na zmysły – wśród wysokich sufitów, pięknych okien, ścian pokrytych cegłą, wokół czteropiętrowego atrium, dostępna będzie wyjątkowo szeroka gama usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Idea slow life w sercu miasta właśnie zaczyna się realizować! Już dziś zacznij odliczać czas.
Przestrzeń Beauty Hall w Elektrowni Powiśle będzie podzielona na 3 strefy. Pierwszą stanowi kameralna, odseparowana część, w której będzie można skorzystać z masaży, zabiegów kosmetycznych i studia depilacji. W tej strefie znajdzie się również sekcja przeznaczona dla mężczyzn, chcących zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie. W strefie półotwartej zostaną zlokalizowane tzw. nail bary – czyli stoiska, w których oferowane są usługi profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji paznokci: manicure i pedicure oraz salony fryzjerskie. Pozostała część Beauty Hall, zaaranżowana jako open space, zostanie przeznaczona pod stoiska kosmetyczne prestiżowych marek, gdzie również wykonywane będą makijaże na wszelkie okazje.

Planując w Elektrowni Powiśle Beauty Hall odwiedziliśmy wiele podobnych miejsc w Europie, a naszą ideę oparliśmy o najlepsze przykłady tego typu konceptów w Londynie czy Paryżu. Śmiało możemy stwierdzić, że tylko nieliczni oferują tak różnorodne usługi, jakie będą dostępne u nas! Chcemy zaoferować najbardziej kompleksową ofertą z sektora beauty and wellness, co będzie uzupełnieniem filozofii miejskiego stylu życia, propagowanego przez Elektrownię Powiśle. Zainteresowanie ze strony sektora beauty jest bardzo wysokie i widzimy, że pomysł zebrania wszelkich usług pod jednym dachem bardzo się podoba najemcom – komentuje Dariusz Domański, Accociate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Za projekt architektoniczny Beauty Hall odpowiada studio Sud Architects.