Szwajcaria z nieba, Warszawa i Kraków

Cztery bardzo duże sześciany od kilku dni zwracają uwagę na Placu Zamkowym przy kościele św. Anny w Warszawie. Na ich ścianach – widoki w dużym formacie.

To Szwajcaria z zupełnie innej perspektywy. Matterhorn, winnice, jeziora i wiele innych widziane okiem światowej sławy artysty, Yanna Arthusa-Bertranda. Z okazji inauguracji Grand Tour chcieliśmy te niezwykłe zdjęcia pokazać w Polsce.

Warszawa, Plac przy Kościele św. Anny, do 14 maja
Kraków, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego, 15 maja – 14 czerwca

Zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy!

» Więcej o artyście i naszej wystawie

 

Nowość: Grand Tour of Switzerland

Malownicza trasa prosto do najciekawszych atrakcji, przez wszystkie kultury i strefy językowe, często z dala od autostrad, przez przełęcze i butikowe miasta. To 1600 km, które można podzielić na dowolne odcinki. Od najniżej położonego Jeziora Maggiore przez położoną najwyżej na trasie Przełęcz Furka.

» Wszystko o Grand Tour of Switzerland

 

Sebi i Paul pracują i …

Co tym razem porabiają nasi dobrzy znajomi? Właśnie intensywnie pomagają oznakowywać Grand Tour. Wszystko po to, aby zaprowadzić podróżnych najpiękniejszymi trasami do najbardziej atrakcyjnych miejsc w Szwajcarii. Zobaczcie sami. Zapraszamy!

» Zobacz, czym tym razem są zajęci Sebi i Paul

 

Grand Tour – nasza mapka na lato

Wielka Podróż po Szwajcarii. Trasa Grand Tour i jej atrakcje. Najbardziej malownicze odcinki, punkty widokowe, propozycje z regionów i informacje praktyczne – to wszystko przedstawiamy na naszej najnowszej mapce w języku polskim.
Dostępna jest w wersji papierowej i pdf.

» Zamów bezpłatną mapę Grand Tour of Switzerland

 

Grand Tour w naszym dodatku do Gazety Wyborczej

Sobota, 25 kwietnia

Wielka Podróż po Szwajcarii: atrakcyjne miasta, muzea, winnice, wioski i klasztory. Rezerwaty przyrody, wszystkie miejsca z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podróż pomiędzy majestatycznie wznoszącymi się szczytami, pośród których wiją się malowniczo drogi.

Specjalny dodatek o Szwajcarii w sobotniej Gazecie Wyborczej w całym kraju.

» Więcej o Szwajcarii i Grand Tour

 

Muzyczna rozrywka, Schynige Platte

Berneński Oberland

Codziennie od 23 maja do 25 października od 11:00 do 14:00 przy Berghotel na Schynige Platte rozbrzmiewają dźwięki rogów alpejskich.
A może wybrać się na spacer i samemu spróbować zagrać? Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce niż łąki wśród trzech majestatycznych szczytów: Eiger, Mönch i Jungfrau!

» Więcej o koncertach na rogu alpejskim