Od 19 do 29 października w Parku Rozrywki Energylandia trwać będzie Halloween Time, czyli czas, w którym Energylandia zyska zupełnie nową odsłonę! Scenografia pochłonie tysiące dyń, pajęczyn oraz dedykowanych rzeźb i dekoracji

 

Zwieńczeniem akcji będzie 28 października, czyli ostatnia sobota miesiąca! Tego dnia szykuje się Halloween Night, a co za tym idzie możliwość korzystania z atrakcji Parku aż do północy! Nie zabraknie tematycznych konkursów i animacji oraz wielu niespodzianek.

 

UWAGA! Warto pamiętać o tym, że odwiedzając Energylandię październiku, przy zakupie bilet wstępu do Energylandii otrzymujesz aż dwa dni zabawy w tym sezonie! Teraz na pewno nie zabraknie Ci czasu na skorzystanie ze wszystkich atrakcji tyle razy ile tylko będziesz chciał! Szczegóły promocji na stronie www.energyladia.pl.

 

W październiku Park Rozrywki Energylandia czynny jest w godzinach od 10.00 do 18.00 od czwartku do niedzieli.

 

W Energylandii czeka na Ciebie 70 ekscytujących atrakcji w Stefie ekstremalnej, familijnej oraz dla dzieci. Na czele sześć Roller Coasterów oraz dwie zupełne nowości:

 

– Anaconda, największa w tej części Europy atrakcja wodna, dzięki której zaliczysz przejażdżkę ogromnymi łodziami oraz potężne dwa splashe. oraz – Jungle Adventure, niewiarygodnie rozbudowany spływ 9-osobowymi pontonami po rwącej rzece!

 

Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/.