Rozmowy zagraniczne bez kosztów roamingu!

Komunikacja telefoniczna podczas zagranicznych podróży służbowych to najbardziej uciążliwy problem dla Ciebie i Twojego pracownika? Wysokie koszty rozmów oraz słaba jakość połączenia z Internetem – utrudnienia w międzynarodowych podróżach to już przeszłość. Mamy na to rozwiązanie.

 

Truphone – pierwszy międzynarodowy operator komórkowy stworzony z myślą o biznesie, proponuje unikalne rozwiązanie w postaci inteligentnej, międzynarodowej karty SIM, do której można przypisać aż 8 zagranicznych numerów telefonu. W krajach objętych Truphone Zone: Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Hongkongu i Australii wszystkie połączenia, SMS-y i Internet traktowane są jak lokalne, zatem ich koszty stają się bardzo konkurencyjne. Dodatkowo sieć jest obecna w 220 krajach na całym świecie, gdzie także oferuje usługi telefonii komórkowej, analogicznie do pozostałych operatorów, lecz po obniżonych stawkach, nawet kilkakrotnie niższych.

Wykonywanie połączeń, transmisja danych, czy wysyłanie SMS-ów jest traktowane we wszystkich krajach Truphone Zone jako aktywność w ramach jednego terytorium – jest to równoznaczne z brakiem opłat roamingowych. Plan taryfowy Truphone Zone obejmuje połączenia głosowe, SMS-y i transmisję danych między wszystkimi krajami znajdującymi się w Truphone Zone. Twoja produktywność podczas zagranicznych podróży służbowych znacząco wzrośnie, jeśli będziesz mógł w pełni korzystać ze swojego telefonu, skupiając się na pracy, a nie na liczeniu kosztów. Będąc w stałym kontakcie z biurem firmy, swoimi klientami, a także posiadając nieprzerwany dostęp do Internetu – nie ominie Cię żadna wiadomość. Zawsze będziesz w kontakcie.

Międzynarodowy operator komórkowy Truphone w swojej ofercie proponuje również wyjątkowy serwis obsługi klienta, który wspiera użytkowników w każdym miejscu na świecie. Ułatwianie komunikacji biznesowej to priorytet operatora, dlatego firma tak dużą wagę przywiązuje do sprawnej i kompetentnej pomocy konsumenckiej. Serwis obsługi klienta działa 24/7, jest wielojęzyczny i przede wszystkim bezpłatny. Co więcej w krajach Truphone Zone, czyli Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Hongkongu i Australii w razie zgubienia lub uszkodzenia telefonu nowa karta SIM jest dostarcza zawsze następnego dnia po awarii. W ten sposób klient nie musi martwić się o problemy komunikacyjne za granicą, ponieważ zawsze będzie osiągalny. W pozostałych krajach Truphone również dba o potrzeby swoich klientów i w miarę możliwości stara się rozwiązywać problemy jak najszybciej. Serwis obsługi konsumenta dostarcza doświadczenie komunikacji w standardzie „business class” w ponad 220 krajach na całym świecie i sprawia, że konsumenci nie muszą obawiać się przykrych sytuacji. Truphone zadba o to, by pozostawali cały czas w kontakcie.  

 

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje Truphone! Zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej informacji www.truphone.pl lub pod numerem 732 400 907.