Prawa pasażerów, inspirowanie do podróży i sposoby na tanie latanie – już w najbliższy weekend zapraszamy Państwa do strefy Fly4free.pl podczas targów World Travel Show, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą

 

 World Travel Show to największa impreza podróżniczo-turystyczna w Polsce. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 20-22 października z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych paneli, dyskusji oraz konkursów z nagrodami. Szczególnie zapraszamy Państwa do odwiedzenia podczas targów strefy Fly4free.pl – jesteśmy internetowym patronem imprezy. Zaplanowaliśmy dla Państwa moc atrakcji.
 

Już w piątek o godz. 13 zapraszamy Państwa na panel dyskusyjny na temat trudnych relacji pasażera i linii lotniczej. Porozmawiamy o tym, jak bardzo zmienia się branża lotnicza i… jak mocno tracą na tym pasażerowie. Ostatnie decyzje przewoźników takie jak wprowadzanie taryf no-frills, wprowadzenie dodatkowych opłat za bagaż podręczny, wciskanie coraz większej liczby foteli do samolotów czy rezygnacje z dotąd bezpłatnych usług to widoczne znaki, że pasażerowie muszą się mieć na baczności.

 

Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, w którą stronę zmierza branża lotnicza i czy dla pasażera liczy się już tylko niska cena biletu? A może jednak dalej w cenie jest wysoka jakość usług? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć nasi goście: Maciej Nykiel (Fly.pl), Marcin Walków (Business Insider) i Wojciech Borys (Aeroflot).

 

Ale w piątek zajmiemy się też innymi, równie ciekawymi tematami. Będziemy m.in. inspirować do podróżowania i udowodnimy, że poznawać świat można niezależnie od stanu naszego portfela (na prezentację na ten temat o godz. 11 zaprasza Paweł Kunz). Z kolei o godz. 14 odsłonimy trochę tajemnic naszej kuchni i pokażemy, co zrobić, by niedrogo podróżować.

 

Prawdziwym hitem powinna być też prelekcja o godz. 16.15 „25 miniemerytur w roku”, którą poprowadzi Jakub B. Bączek. Ten nietuzinkowy polski przedsiębiorca udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia.

 

Zbudował on od zera 5 niszowych biznesów i każdy z nich stał się liderem w swojej branży. Oprócz tego pisze książki, zdobywa medale mistrzostw świata i… spędza 25 zagranicznych urlopów w roku.

 

Także w sobotę i niedzielę czeka Państwa wiele wspaniałych wydarzeń. 21 października o godz. 12.30 naszym gościem będzie Jerzy Makula – legendarny pilot LOT-u, a o godz. 13.45 Flying Locas – polskie stewardessy, które mieszkają na Majorce i opowiedzą o specyfice pracy dla linii Ryanair.

 

Bardzo ciekawie zapowiada się też zaplanowana na godz. 11.30 dyskusja na temat praw pasażerów, która dla słuchaczy z pewnością będzie kopalnią wielu praktycznych informacji. Panel, który poprowadzi Paweł Kunz, pomoże w znalezieniu odpowiedzi na pytania co należy robić w sytuacji, gdy odwołano nasz lot lub upadło biuro podróży, w którym mieliśmy wykupioną wycieczkę.

 

W niedzielę porozmawiamy zaś o… wymówkach, które często stosujemy, aby nie podróżować. Naszym gościem będzie więc m.in. Michał Ławryszek, czyli niesamowity podróżnik, dla którego niepełnosprawność nie jest problemem w zwiedzaniu kolejnych krajów i prowadzeniu aktywnego życia (początek o godz. 11.15).

 

Z kolei na kulinarną podróż dookoła świata o godz. 15 zaprosi nas Filip Turowski, czyli Głodny Świata. O godz. 16 będziecie zaś mogli poznać Leona Ostrowskiego, czyli 11-letniego podróżnika, który mimo młodego wieku zwiedził już 50 państw na całym świecie.