BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai – trzeci z 4 parków tematycznych wchodzących w skład Dubai Parks and Resorts zostanie ponownie otwarty 21 stycznia 2021. Oferta atrakcji została znacznie poszerzona, a wśród nich największa nowość to najwyższa na świecie karuzelą z huśtawkami (swing ride)  Bollywood Skyflyer

Oczekiwanie dobiega końca! BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai ma zostać ponownie uruchomiony 21 stycznia 2021. Dziewięć nowych i pełnych akcji przejażdżek światowej klasy, możliwość zrobienia oryginalnych zakupów o tematyce Bollywood na Bollywood Souq Bazaar oraz wspaniała indyjska oferta gastronomiczna (w tym debiut restauracji Namaste India)

BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai, obiecując „niekończącą się zabawę dla każdego”, świętuje ponowne otwarcie parku. Największa nowość to najwyższa na świecie karuzela, Bollywood Skyflyer, o wysokości 460 stóp (ponad 140 metrów). Otwarte zostaną też inne przejażdżki rodzinne i atrakcje dla dzieci inspirowane żywą kulturą Indii. Te atrakcje obejmują; Wheel of stars, 55-metrowy diabelski młyn, Taxi nr 1, ekscytującą 88-metrową rodzinną kolejkę górską inspirowaną słynnymi żółto-czarnymi taksówkami Bombaju oraz Rodeo Ki Sawari,  kolejkę górską z wagonikami obracającymi się trzykrotnie wokół swojej osi, zainspirowaną tradycyjnym rodeo.

Hawa Hawai, barwna przejażdżka rodzinna, która symuluje uczucie latania na lotni, to kolejna nowa atrakcja, a także Abraa Ka Dabraa, mistyczna huśtawka w formie tradycyjnej Abry. Mansoon Masti to fantastyczna rodzinna atrakcja, która zabierze was w wirującą monsunową podróż, a Tanga nr 13  w magiczną podróż poprzez Bramę Indii w jej bogato zdobionych powozach konnych. Symulator Rocket jest również nowością i oferuje pełną przygód przejażdżkę kosmiczną dla dzieci

Ponadto nowym miejscem wzbogacającym BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai jest część zwana Mela Junction – to właśnie tu znajdują się ekscytujące nowe atrakcje i jest to jedno z najbardziej wyjątkowych i unikalnych miejsc, które zapewne zagości często na Instagramie. Oferta gastronomiczna parku została również wzbogacona i otworzy się nowa restauracja kuchni indyjskiej Namaste India, dzięki czemu goście będą mogli odkryć prawdziwą kuchnię indyjską  i cieszyć się jej smakami.

Odwiedzający będą mogli również poczuć prawdziwy koloryt ulic Bombaju w nowym miejscu zwanym Bollywood Souq Bazaar. Jest to szeroki wybór sklepów i straganów z modą i akcesoriami, prezentami i ręcznie robionymi pamiątkami. Całe to miejsce zaprojektowane jest w stylu indyjskim i oferuje oryginalne produkty pochodzące z Indii.

Komentując ponowne otwarcie oraz nowe przejażdżki i atrakcje w BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai, Ahmad Hussain Bin Essa, dyrektor operacyjny DXB Entertainments, powiedział: „Po dokonaniu znacznych ulepszeń park ma zupełnie nową ofertę na 2021. Obejmuje ona nowe punkty gastronomiczne, sklepy i atrakcje światowej rangi. Dodanie dziewięciu nowych i ekscytujących przejażdżek sprawi, że dzień spędzony w BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai zapadnie na długo w pamięci. Karuzela Bollywood Skyflyer będzie nowym ulubionym miejscem poszukiwaczy adrenaliny, a dodatkowe osiem nowych przejażdżek rodzinnych i atrakcji dla dzieci przybliży wszystkim tętniącą życiem kulturę Indii. Każda nowa przejażdżka została zaprojektowana tak, aby zapewnić naszym gościom autentyczne ekscytujące wrażenia. A zabawa naprawdę nie kończy się na tym, ponieważ w tym roku park planuje jeszcze uruchomienie pierwszej w regionie kolejki  typu Wooden Coaster, Bombay Express, która zapewni parkowi miejsce na topie światowych parków rozrywki! ”

Bilety na BOLLYWOOD PARKS ™ Dubai można już kupić online na stronie www.dubaiparksandresorts.com. Wszyscy odwiedzający są zobowiązani do zakupu biletów online przed wizytą na stronie internetowej z wyprzedzeniem ze względu na zasady sanitarne związane z COVID-19 i ograniczoną liczbę miejsc.

Więcej informacji na: www.dubaiparksandresorts.com