Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, zachęcają dzieci i rodziców do aktywnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji POLREGIO przygotowało specjalną promocję biletową dla najmłodszych.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas dla najmłodszych pasażerów kolei, dla których odkrywanie jej tajemnic będzie niewątpliwie niezapomnianym przeżyciem. Specjalnie dla małych podróżników POLREGIO wprowadziło ofertę, w ramach której dzieci, które nie ukończyły 16-tego roku życia, za przejazd zapłacą tylko symboliczną złotówkę. Dla rodziców i opiekunów na stronie polregio.pl przedstawimy ciekawe propozycje jak i gdzie pojechać pociągiem POLREGIO, aby dziecko miło spędziło swoje święto.

To nie jedyne atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotował przewoźnik. Na dworcach PKP wPoznaniu (Poznań Główny), Łodzi (Łódź Kaliska) oraz Szczecinie (Szczecin Główny) w godz. 10:00 – 15:00 odbędą się specjalne eventy. Na starszych i młodszych pasjonatów kolei czekać będzie moc wrażeń.

Zobaczyć „kolej od kuchni” to rzadka okazja, którą tym razem udostępniamy najmłodszym. Zwiedzanie kabiny nowych pociągów typu ELF, Impuls, LINK czyEN57,rozmowa z maszynistą i konduktorem to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka. Warto dodać, że dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami POLREGIO za darmo – mówi Dominik Lebda, rzecznik prasowy Spółki Przewozy Regionalne.

Najmłodsi pasażerowie będą mogli sprawdzić się w roli kasjera, a w specjalnie przygotowanej strefie wziąć udział w konkursach o tematyce kolejowej, pomalować twarz oraz zrobić zdjęcie w formie kartki pocztowej. Przewoźnik przygotował wiele atrakcji i upominków w tym m.in.: „Książeczkę Małego Podróżnika”.