easyJet, wiodąca europejska linia lotnicza, uruchomiła wczoraj nowe połączenie z Krakowa do Mediolanu.


Mediolan to światowa stolica mody oraz jedno z najbogatszych miast Europy. To drugie pod względem wielkości miasto we Włoszech, może poszczycić się wspaniałą architekturą i zabytkami – od malowniczych placów oraz galerii, po muzea oraz słynną na całym świecie operę La Scala. Mediolan to również atrakcyjna destynacja biznesowa i finansowo – gospodarcze serce Włoch.


We wtorek 12 kwietnia, easyJet uruchomił nowe, bezpośrednie połączenie z Polski. Loty z Krakowa do portu lotniczego Mediolan – Malpensa będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Bilety dostępne są na stronie internetowej easyJet.


Międzynarodowy port lotniczy Mediolan – Malpensa, jest drugim pod względem wielkości lotniskiem we Włoszech. Połączenia z lotniskiem, obsługuje zarówno linia kolejowa, jak i dedykowane autobusy. Ponadto Mediolan, jak i cały region Lombardii słyną ze świetnej infrastruktury, co czyni miasto idealnym miejscem zarówno, na krótki, weekendowy odpoczynek, jak i dłuższe, objazdowe wakacie. 
easyJet oferuje obecnie 10 europejskich połączeń z lotniska w Krakowie.


Lataj z easyJet z Krakowa! Sprawdź aktualną ofertę na www.easyJet.com
easyJet Polska na Facebooku – zawsze najświeższe informacje.