Site Poland w dniu 24.09.2020 przeprowadził, po raz pierwszy w Polsce, egzamin CITP – Certified Incentive Travel Professional.

Certyfikat ten  to kolejny stopień po CIS – Certified Incentive Specialist.

10 członków Site Poland zasiadło do 3-godzinnego egzaminu w nowo otwartym, znakomitym hotelu Nobu w Warszawie.

Pisemny egzamin w języku angielskim, składający się ze 100 pytań obejmował zagadnienia z obszarów: budżetowanie, marketing i sprzedaż, zarządzanie projektem incentive, planowanie i realizacja , CSR, zarządzanie relacjami, HR,  kreacja, zarządzanie ryzykiem i zarządzanie kryzysem.

Do przeprowadzenia egzaminu zaproszono dr Krzysztofa Celucha, członka Site Poland, który posiada certyfikat CITE – Certified Incentive Travel Executive .

W egzaminie wzięli udział specjaliści od sprzedaży, organizacji turystyki incentive przyjazdowej i wyjazdowej.  Egzamin okazał się sporym wyzwaniem dla profesjonalistów, którzy znają zagadnienia od strony doświadczeń  praktycznych organizatiora i patrzą na nie przez pryzmat klientów, których znają i projektów które zrealizowali.

„Biorąc udział w międzynarodowych spotkaniach wiemy, że perspektywa jest zależna od tego w jakim kraju pracujemy, z jaką kulturą biznesową mamy do czynienia i jakich klientów obsługujemy. Wierzymy, że nasza niekwestionowana wiedza praktyczna i teoria z kursu przygotowawczego zaowocuje uzyskaniem certyfikatu. Jestem dumna, że 10 członków Site Poland, w tym nasz kolega z Węgier, podjęło to wyzwanie i zdecydowało  sie przystąpić do egzaminu. W tej edycji nasi członkowie skorzystali z bardzo atrakcyjnej ceny – 100 USD i bezpłatnego kursu przygotowującego. Zachęcamy członków i innych profesjonalistów z branży do zapoznania się z ofertą szkoleń Site Global” – mówi Grażyna Grot-Duziak, Prezes Site Poland 

Egzaminy CITP odbyły sie w terminach 21-25.09  2020 w ponad 20 – lokalizacjach na całym świecie, w tym w sześciu w Europie.

Wyniki egzaminów dostępne będą za ok. 8 tygodni.

Wiecej informacji o CITP i szkoleniach:
https://www.siteglobal.com/page/educationcurriculum

Wiecej informacji o Site Poland: www.sitepoland.com

Fb: https://www.facebook.com/SITEPoland

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sitepoland