Linie Emirates rozszerzyły popularną wśród swoich pasażerów ofertę Wi-Fi dostępnego podczas lotów.

 

Wszyscy członkowie Emirates Skywards Platinum oraz Gold mogą cieszyć się darmowym, nielimitowanym Wi-Fi podczas lotów na pokładzie maszyn przewoźnika, niezależnie od klasy podróży. Udogodnienie dotyczy także wszystkich członków Emirates Skywards lecących klasami pierwszą lub biznes. Dodatkowo, pasażerowie klasy ekonomicznej, którzy nie należą do programu lojalnościowego mogą korzystać z 20MB darmowych danych w ciągu dwóch godzin od zalogowania się – to dwa razy więcej niż oferowane dotychczas 10MB.

 

Dodatkowe dane można zakupić również w dostępnych po atrakcyjnych cenach blokach 150MB lub 500MB, objętych także atrakcyjnymi zniżkami dla członków Emirates Skywards Silver i Blue.

 

– Emirates poczyniły znaczące inwestycje w łączność podczas lotów. Obecnie Wi-Fi jest dostępne w ponad 200 z naszych maszyn i jest to usługa, w którą linia bardzo inwestuje. Popularność korzystania z bezprzewodowej sieci na pokładzie, która i tak była wysoka od momentu wprowadzenia, znacznie wzrosła. Nasze nowe taryfy Wi-Fi odzwierciedlają troskę Emirates o zapewnianie sieci jako darmowej usługi tak wielu pasażerom, jak to tylko możliwe, szczególnie w przypadku osób często podróżujących na pokładzie naszych linii – powiedział Adel Al Redha, Emirates Vice President i Chief Operations Officer.

 

Podwojenie darmowego pakietu danych do 20MB będzie korzystne dla pasażerów, którzy umiarkowanie korzystają z Wi-Fi i wykorzystują je do wysyłki krótkich wiadomości do rodzin czy przyjaciół, a także sprawdzania kanałów social media podczas lotu. Pasażerowie podróżujący służbowo, którzy intensywniej korzystają z sieci na pokładzie, mają od teraz elastyczność w wyborze dodatkowego pakietu danych w zależności od swoich potrzeb.

 

Więcej informacji na temat usług sieciowych dostępnych na pokładzie maszyn Emirates pasażerowie znajdą na www.emirates.com/onboardWi-Fi

 

Nowe plany Wi-Fi dostępne na pokładzie Emirates

Członkowie Emirates Skywards Platinum oraz Gold

Darmowe nielimitowane Wi-Fi podczas całego lotu

Członkowie  Emirates Skywards Silver i Blue podróżujący w klasach pierwszej oraz biznes

Darmowe nielimitowane Wi-Fi podczas całego lotu

Członkowie Emirates Skywards Silver podróżujący w klasie ekonomicznej

20MB bez opłat w ciągu dwóch godzin od zalogowania się

Dodatkowe 150MB za $4.99

Dodatkowe 500MB za $7.99

Członkowie Emirates Skywards Blue podróżujący w klasie ekonomicznej

20MB bez opłat w ciągu dwóch godzin od zalogowania się

Dodatkowe 150MB za $6.99

Dodatkowe 500 MB za $10.99

Wszyscy pasażerowie klas pierwszej i biznes niebędący członkami Emirates Skywards

20MB bez opłat w ciągu dwóch godzin od zalogowania się

Dodatkowe 150MB za $9.99

Dodatkowe 500MB za $15.99