Eurolot wzmacnia swoją pozycję w portach regionalnych i uruchamia dzisiaj kolejne nowe połączenie krajowe – tym razem z Wrocławia do Lublina. Cena biletu jest bardzo atrakcyjna dla podróżnych – zaczyna się już od 129 złotych w jedną stronę!

Eurolot przygotował drobne upominki dla pasażerów rejsu inauguracyjnego. Po przylocie do stolicy województwa lubelskiego na pasażerów będą czekać także niespodzianki przygotowane przez lotnisko i samorząd w Lublinie. O godzinie 15.20 samolot Bombardier Q400 wystartuje z portu we Wrocławiu w ponad godzinny rejs do Lublina. Za sterami usiądzie szef pilotów Eurolotu – kapitan Igor Augustyniak.
W składzie Załogi tego rejsu znajdą się również: Pierwszy Oficer Marcin Dworak, Szefowa Pokładu Maria Krupa oraz stewardesa Patrycja Nowakowska.

Otwarcie nowej trasy to kolejny element rozwoju naszej siatki połączeń krajowych. Chcemy udowodnić naszym podróżnym, że Eurolot zasługuje na przydomek „narodowego, regionalnego przewoźnika”. Pragniemy bowiem, aby nasi pasażerowie z portów regionalnych mogli w szybki i komfortowy sposób podróżować po całym kraju. Jest to możliwe dzięki m.in. nowemu połączeniu Wrocław-Lublin – mówi Tomasz Balcerzak, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Cieszę się, że siatka połączeń krajowych, dzięki naszemu partnerowi Eurolotowi, rozwija się tak dynamicznie. Rok temu uruchomione zostały loty do Gdańska, a od dzisiaj nie tylko ten kierunek zyskuje dodatkową rotację, ale pojawiają się – tak oczekiwane m.in. przez biznes – połączenia ze stolicą Dolnego Śląska – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Portu Lotniczego Lublin.

Lublin i Wrocław to doskonałe porty także dla pasażerów tranzytowych. Dzięki dogodnemu rozkładowi lotów na nowej trasie podróżni będą mogli skorzystać z innych połączeń Eurolotu – m.in. do Zurychu, Brukseli, Paryża oraz Mediolanu.

Przypomnijmy, że rejsy będą się odbywały aż cztery razy w tygodniu. Co istotne, cena biletu obejmuje także możliwość bezpłatnego przewozu bagażu rejestrowanego oraz podręcznego.

Szczegółowy rozkład znajduje się na: www.eurolot.com.