W Rainbow rozpoczynamy przedsprzedaż oferty Europa i Orient 2019/20.

Oferta Europa i Orient przygotowana na sezon 2019/20 obejmuje wiele ciekawych propozycji, w tym wczasy, objazdówki, rejsy i programy specjalne takie jak „Wakacje po 50-tce”, czy cykl wyjazdów „Zakochani w…”.

 

W ofercie wczasowej znajdziemy takie kierunki jak Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura ), Izrael-Ejlat, Egipt (Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh), Maroko – Agadir i Marrakesz i jako nowość – Jordania. Wśród nowości znajdziemy również hiszpański program dla rodzin (Andaluzja). Po raz pierwszy na sezon zimowy wprowadzamy również Sycylię, która do tej pory była dostępna tylko w okresie letnim.

 

Na zimę 2019/20 proponujemy również nasze rejsy po Morzu Śródziemnym , Wyspach Kanaryjskich i na Maderę, w ramach programu „Trzy odcienie Atlantyku”.

Zapraszamy również do skorzystania z propozycji wyjazdów objazdowych w tym , m.in. Francja, Włochy, Grecja, Cypr, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Izrael, Jordania, Liban, Egipt, Maroko

 

„Wakacje po 50—tce” to cykl wyjazdów stworzonych z myślą o odbiorcy ceniącego sobie spokój i wygodę; są to wyjazdy gdzie stawiamy na nieśpieszne zwiedzanie, odpoczynek nad morzem i udaną integrację. Oferta programów dla klientów po 50-tce obejmuje takie kierunki jak Grecja kontynentalna, Cyklady czy Bałkany.

 

Dokonując rezerwacji do 22.05.2019 nasi klienci mogą liczyć na wiele korzyści. W ramach przedsprzedaży można zyskać nawet do 500 zł rabatu. Z kolei aby zapewnić ochronę na wypadek losowej konieczności rezygnacji z wyjazdu lub przerwania wakacji, proponujemy ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 100% zapewniane przez TU Europa S.A. wliczone w cenę. W przedsprzedaży oferty Europa i Orient 2019/20, oferujemy również bardzo korzystne warunki przedpłaty, Klienci wpłacają tylko 20 % zaliczki za dokonaną rezerwację.

 

Oferty Europa i Orient 2019/20