Drugi raz z rzędu czytelnicy Premium Traveler wybrali EVA Air najlepszą linią lotniczą w Azji. Jest to już trzecia nagroda, jaką linia uzyskała w tym miesiącu – AirlineRatings.com umieścił EVA Air w pierwszej dziesiątce najlepszych linii na świecie, zaś czytelnicy Global Traveler dali najwyższe oceny w kategorii najlepszej obsługi na lotniskach. Więcej informacji na temat osiągnięć EVA Air na stroniewww.evaair.com, gdzie można również rezerwować bilety.


Zdobycie po trzeciej nagrody w jednym miesiącu jest uznaniem wysiłków na rzecz ciągłego podnoszenia jakości usług oferowanych przez EVA Air – linię, która nieustannie wprowadza nowe rozwiązania oraz rozszerza obszar działań. W przyszłości planuje się otwarcie nowych połączeń. Flota linii wzbogaca się też o nowe samoloty – Boeingi 787 Dreamliner oraz wprowadzone w zeszłym roku nowoczesne Boeingi 777-300ER wyposażone w system Sky Wi-Fi i najnowszy system Panasonic eX3 zapewniający wysokiej jakości rozrywkę na pokładzie.

Przywiązywanie EVA Air uwagi do każdego szczegółu zaowocowało wysoką oceną za znakomitą obsługę i bezpieczeństwo podróży. W październiku 2015 AirlineRatings.com sklasyfikowało EVA Air w pierwszej dziesiątce najlepszych linii lotniczych świata 2015 roku oceniając klasę ekonomiczną i ekonomiczną plus. Pasażerowie biorący udział w ankiecie SKYTRAX dotyczącej 2015 wysoko ocenili EVA Air umieszczając linię w pierwszej dziesiątce najlepszych linii lotniczych świata oraz dali jej najwyższe miejsce za czystość w kabinie samolotu.

Rezerwacja biletów oraz informacja o połączeniach na stronie www.evaair.com , w biurach podróży lub w biurze Eva Air w Warszawie.