Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzy hotel w Warszawie. Obiekt będzie położony przy ul. Woronicza na Mokotowie. Inwestorem jest WORONICZA PRESTIGE PM Sp. z o.o. Spółka komandytowa. 4-gwiazdkowy hotel będzie oferował 238 pokoi i aż 1700 m2 powierzchni konferencyjnej. Finalizację inwestycji zaplanowano na rok 2020

 

Sieć Focus Hotels postawiła na dynamiczny rozwój i ekspansję swojej marki i krok po kroku realizuje swoje plany. Po lutowej zapowiedzi wejścia na rynek lubelski oraz przyłączeniu do sieci Hotelu pod Orłem w Bydgoszczy w marcu, zarząd firmy podpisał właśnie umowę dotyczącą budowy i dzierżawy kolejnego obiektu. Najnowszy hotel powstanie w Warszawie i będzie już dwunastym hotelem sieci w Polsce.

 

4-gwiazdkowy obiekt powstanie przy ul. Woronicza w dzielnicy Mokotów i prowadzony będzie pod brandem Focus Hotel Premium. Oferował będzie 238 pokoi na 12 piętrach oraz podziemny parking dla gości na 147 miejsc postojowych. Do dyspozycji gości oddana zostanie także restauracja, bar oraz sauna i siłownia. Łączna powierzchnia zaplecza konferencyjnego wynosić będzie ok. 1700 m2, w tym największa sala mogąca pomieścić 800 osób.

 

– Czekaliśmy na ten moment od dawna. Ciężko pracowaliśmy, szukając odpowiedniego Partnera. Teraz się to udało – nasza marka zawita w stolicy. Warszawski rynek hotelowy jest kluczowy ze względu na rozpoznawalność marki i obecność na nim znacznie zwiększy naszą siłę sprzedażową – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

 

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.