Gdzie najlepiej słuchać muzyki Chopina? W domowym zaciszu, czy na żywo? Chopina można słuchać zawsze i wszędzie, ale #najlepiejwlazienkach!


Już 15 maja startuje 57. sezon Koncertów Chopinowskich – wydarzenia muzycznego, które od lat gromadzi w Łazienkach Królewskich wszystkich wielbicieli muzyki Fryderyka Chopina.


W tym roku start koncertów poprzedzony został nietypową kampanią promocyjną, której hasłem przednim jest #najlepiejwlazienkach. W ten sposób zwracamy uwagę, że muzyka wybitnego polskiego kompozytora przeznaczona jest dla wszystkich słuchaczy, niezależnie od ich wieku, płci, czy też przynależności kulturowej.


Hasztag #najlepiejwlazienkach podkreśla także rolę wyjątkowego otoczenia Muzeum Łazienek Królewskich, jednego z najpiękniejszych ogrodów Europy, który pozwala nacieszyć się słuchaczom nie tylko muzyką Chopina, ale też słońcem, przyrodą oraz obecnością rodziny i przyjaciół. Hasztag będzie pojawiał się na wszystkich materiałach i nośnikach: od outdooru, przez kampanię w mediach społecznościowych po materiały drukowane związane z Koncertami Chopinowskimi.


Bohaterowie nowej odsłony kampanii 57. sezonu Koncertów Chopinowskich to przedstawiciele różnych grup wiekowych. Widzimy ich w przyjemnym otoczeniu parku, leżących na trawie. Źródłem ich radości i relaksu, który emanuje z twarzy jest muzyka Fryderyka Chopina, o czym dowiadujemy w drugiej odsłonie kampanii, widocznej od dzisiaj.


Wcześniej mogliśmy tylko przeczytać #najlepiejwlazienkach, teraz już wiemy że to zaproszenie do Łazienek Królewskich na niedzielne Koncerty Chopinowskie.


Dodatkowo, słuchacze Koncertów Chopinowskich będą mieli w  tym roku możliwość wypożyczenia na miejscu wygodnej maty, dzięki której swobodnie będą mogli usiąść na trawie i delektować się piękną muzyką.

 

Mecenasem Koncertów Chopinowskich i partnerem nowej komunikacji sezonu jest Lotnisko Fryderyka Chopina, które aktywnie popularyzuje Warszawę jako miasto Chopina, a Polskę jako jego ukochaną ojczyznę.

 

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę pod pomnik Fryderyka Chopina o godzinie 12.00!


Organizatorzy: Stołeczna Estrada.

Partnerzy: Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

Mecenasem 57. sezonu Koncertów Chopinowskich jest Lotnisko Chopina w Warszawie.

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza.pl, Co Jest Grane24, Wirtualna Polska, WawaLove