„The Travel Magazine” wybrał aplikację Green-Zones na jedną z najbardziej innowacyjnych pomocy w podróży w Europie roku 2017! Wiodący brytyjski magazyn podróżniczy stwierdził: „Te mobilne i internetowe aplikacje naprawdę usprawnią podróże użytkowników i pomogą im zaoszczędzić pieniądze i czas”. Wśród wielu przetestowanych aplikacji Green-Zones wyróżnia się przede wszystkim łatwością obsługi!

 

Green-Zones podsumowuje wszystkie informacje o europejskich strefach ekologicznych, wyświetla aktualny status wjazdu i wszelkie zakazy wjazdu oraz umożliwia śledzenie granic każdej strefy dokładnie na interaktywnych mapach. Oprócz Green-Zones do grona 5 najpopularniejszych aplikacji wybrano również „WiFi Map”, „Hitlist”, „Luggage Hero” i „Flymble”.

 

Tak oceniano aplikację Green-Zones

 

Użyteczna i darmowa aplikacja mobilna dostarcza cennych informacji dla osób planujących podróż samochodem po Europie Zachodniej. Prawa ochrony środowiska przewidują, że kierowcy w Austrii, Danii, Francji, Niemczech i innych krajach muszą umieścić na swoich samochodach specjalną plakietkę ekologiczną, aby wjechać do miejskiej strefy ekologicznej.

 

Bezpłatna aplikacja zawiera jasne i szczegółowe informacje na temat europejskich stref ekologicznych oraz aktualnych praw i ograniczeń dostępu. Posiada również wygodny mechanizm wyszukiwania, który pozwala sprawdzić, czy Wasz hotel znajduje się w strefie ekologicznej. Jeśli potrzebujecie plakietki ekologicznej, możecie ją zamówić za pośrednictwem aplikacji i uniknąć ryzyka wysokiej grzywny.