Krajem partnerskim tegorocznych Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2014 w Poznaniu jest Gruzja. W ofertach biur podróży jest to coraz bardziej popularny kierunek wyjazdów, który wybierają turyści w letnie wakacje, ale również na zimowe szusowanie na nartach.

W Gruzji turysta podziwia najwyższe w Europie góry, chłonie dziewiczą przyrodę podczas wspaniałych spacerów i zachwyca się cudami architektonicznymi. To kraina kamiennych wież strażniczych osadzonych w wysokich górach i rzeźbionych drewnianych balkonów, czy udekorowanych freskami kościołów oraz secesyjnych miast. Gruzja to połączenie śródziemnomorskiego klimatu i legendarnej gruzińskiej gościnności.

Jeszcze przed wyjazdem do Gruzji można zasmakować jej atmosferę w restauracjach gruzińskich, które są praktycznie w każdym większym mieście w Polsce.

Na targach TOUR SALON 2014 i stoisku narodowym Gruzji na wyciągnięcie ręki będą dostępne wszystkie materiały informacyjne o tym kraju.

Jubileuszowa, dwudziesta piąta edycja targów TOUR SALON 2014 odbędzie się w dniach 23-25 października 2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.