Nowością 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel będzie strefa pokazowa „H 2030 – hotel przyszłości”. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej będzie można poznać najnowsze trendy w projektowaniu i wzornictwie, a także wysłuchać inspirujących prelekcji. Targi WorldHotel odbędą się w dniach 13-15 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. 

Targi WorldHotel to wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży HoReCa. Tematyka aranżacji wnętrz hotelowych będzie szeroko prezentowana w strefie pokazowej, w której zostaną przedstawione najnowsze trendy w designie. Będzie tam można również zasięgnąć porad ekspertów, a także zobaczyć jak artyści tworzą mural, który jest coraz częściej wykorzystywany jest jako dekoracja wnętrz budynków.

Pokazowy hotel

Przestrzeń pokazowa „H 2030 – hotel przyszłości” składać się będzie ze stref hotelowych, które zostały zaprojektowane przez polskich młodych designerów, a wyposażone przez czołowe firmy na rynku hotelarskim. W założeniu mają one stanowić inspirację w urządzaniu hotelowego pokoju, łazienki, lobby, ogrodu czy spa, jak również pokazać najnowsze na rynku produkty oraz nowatorskie rozwiązania.

Klimatyczne wnętrza

W czasie trzech dni trwania targów w strefie H 2030 odbędą się panele tematyczne, podczas których eksperci opowiedzą o czynnikach mających wpływ na charakter wnętrza. Będzie mowa o doborze materiałów, roli oświetlenia, meblach, tapetach i podłogach we wnętrzach, a także nowoczesnych rozwiązaniach wyświetlania obrazów. Dodatkowo poruszone będą również tematy ogrzewania w kontekście aranżacji przestrzeni. Prelegenci opowiedzą też o nowoczesnym projektowaniu i tworzeniu wyjątkowych wnętrz, które wpłyną na doświadczenia przebywających w nich gości hotelowych.    

Informacje organizacyjne

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Do 11 października można jej dokonać online. Program targów oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie www.worldhotel.pl.