• Hyundai Motorstudio będzie największym centrum motoryzacyjnym poświęconym marce Hyundai w Korei

•Na obejmującej czternaście pięter przestrzeni wystawienniczej obiektu, pokazany zostanie m.in. proces produkcji samochodu


Hyundai Motor przedstawił zewnętrzny projekt najnowszego centrum promocji marki – Hyundai Motorstudio, które zostanie oficjalne otwarte na początku 2017 roku. Reprezentacyjny obiekt, znajdujący się w mieście Goyang, będzie największą tego typu przestrzenią wystawienniczą w Korei.


Odwiedzający centrum będą mogli poznać bliżej zarówno świat motoryzacji, jak również uczestniczyć w aktywnościach kulturalnych, co pozostaje spójne z dewizą marki – związania się z Klientami nie tylko w aspekcie mobilności, ale także towarzyszenia im w innych aspektach życia.


Hyundai Motorstudio Goyang zlokalizowane jest w odległości 30 minut od Seulu. Jest to już trzeci taki obiekt Hyundaia, obok uruchomionego w 2015 roku Hyundai Motorstudio w Moskwie i w 2014 roku w Seulu, w których Klienci mają okazję ‘odkrywać’ motoryzację w nowoczesny sposób, poprzez innowacyjne wystawy i programy.

 

„Koncepcja Hyundai Motorstudio odzwierciedla długoterminową wizję marki, aby stać się partnerem w życiu naszych Klientów i zapewni nam dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców.” – powiedział EUI-sun Chung, Wiceprezes Hyundai Motor.

 

Każde studio działa w oparciu o inny temat przewodni – Hyundai Motorstudio w Seulu jest przestrzenią umożliwiającą poznanie marki poprzez kulturę i sztukę, podczas gdy w centrum w Goyang będzie można doświadczyć prawdziwego ‘piękna motoryzacji’. Z założenia centrum ma być miejscem chętnie odwiedzanym przez rodziny z dziećmi i młodych ludzi szukających rozrywki, bazującej na koncepcji parków tematycznych.


Budynek, zaprojektowany przez światowej sławy, austriacką firmę architektoniczną DMAA (Delugan Meissl Associated Architects) zaskakuje nowoczesnością bryły. Pierwsze i drugie piętro pokrywają szklane tafle, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że unosi się on w powietrzu. Powierzchnia Hyundai Motorstudio wynosi 16 719m²  i składa się z czternastu pięter – dziesięciu kondygnacji naziemnych oraz czterech pięter piwnic.


Kolejne centrum Hyundai Motorstudio powstanie w Pekinie.