– Hyundai i20 najlepszym modelem w segmencie B

– 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów ponownie doceniona przez specjalistów branży flotowej

Hyundai został po raz kolejny wyróżniony przez fleet managerów w największym Plebiscycie branży flotowej Fleet Awards Polska 2015.

W tegorocznej edycji orgaznizowanego przez magazyn Flota konkursu udział wzięło 220 jurorów – specjalistów flotowych, którzy poddali surowej ocenie 90 najlepszych dostępnych na rynku modeli flotowych.

Zwieńczeniem konkursu był Wielki Test Flotowy, który miał miejsce na terenie Fabryki Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu.

Hyundai i20 okazał się bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii ‘Samochód dla Pracownika – segment B’. Wprowadzony do sprzedaży przez Hyundaia na początku tego roku i20 pokonał wielu silnych rywali, podkreślając tym samym umacniającą się pozycję marki na rynku.

i20 Nowej Generacji powstał w centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Russelsheim, a produkowany jest w zmodernizowanej fabryce Hyundaia w Turcji. Samochód przyciąga uwagę zgrabną, dynamiczną sylwetką oraz wyjątkowo przestrzennym i nowoczesnym wnętrzem. Model dostępny jest w kilku wersjach silnikowych – z silnikiem benzynowym o pojemności 1.2l i 1.4l oraz Diesel 1.1l i 1.4l. Bogate wyposażenie obejmuje również elementy dostępne zazwyczaj w modelach z wyższego segmentu np. podgrzewana kierownica, panoramiczny dach czy system automatycznego odparowania szyb.

Wyróżnienie w kategorii ‘Program Gwarancyjny’ również przypadło marce Hyundai. Flotowi profesjonaliści docenili 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, którą objętą są wszystkie modele Hyundaia, a dodatkowo uzupełniają ją: 5 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej. Co istotne, jest to już trzecia nagroda dla unikatowego programu gwarancyjnego Hyundaia w tym konkursie.