Hyundai wspiera Puchar Świata w Skokach Narciarskich dostarczając samochody do obsługi logistycznej wydarzenia

• Hyundai po raz drugi oficjalnym partnerem Pucharu Świata w Skokach Narciarskich

• Flota samochodów marki Hyundai trafiła do przedstawicieli FIS w Wiśle i Zakopanem

 

W ramach globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai a Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS) Hyundai Motor Poland oficjalnie przekazał flotę samochodów na potrzeby dwóch konkursów w skokach narciarskich, odbywających się w Wiśle i Zakopanem.

Firma udostępniła najważniejsze modele wchodzące w skład portfolio producenta: Hyundai Santa Fe nowej generacji, komfortowy i40, i30, nowoczesny SUV ix35 oraz mini bus H1.

Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów w Wiśle 16.01.2014 i Zakopanem 18-19.01.2014.

Podobne działania związane z zapewnieniem mobilności podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2013/14 przez Hyundaia prowadzone są we wszystkich krajach w których odbywają się poszczególne konkursy.

”Udana współpraca z FIS w ubiegłym sezonie wpłynęła na podjęcie pozytywnej decyzji firmy o kontynuacji współpracy z organizacją, przy obsłudze jednego z ważniejszych, zimowych wydarzeń sportowych. Popularność, jaką cieszą się skoki narciarskie w Polsce jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie się w to przedsięwzięcie jest słuszne i pozwala nam liczyć na dalsze wzmacnianie świadomości marki w naszym kraju.” – powiedział Leszek Płonka, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.