Obradowała Komisja ds. Turystyki Przyjazdowej

W Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Komisji ds. Turystyki Przyjazdowej PIT. Na posiedzeniu wysoko oceniono wyjazd na targi Travel Turkey w Izmirze i poruszono temat organizacji workshopu  dla polskich przedsiębiorców świadczących usługi dla turystyki przyjazdowej, który przy pomocy Konsulatu RP, TURSAB oraz POT miałby się odbyć wiosną 2014 w Istambule.

Członkowie Komisji z entuzjazmem przyjęli informację Przewodniczącej o możliwości współpracy z Kazachstanem poprzez udział w targach w Ałmacie przy pomocy polskiego konsulatu.

Bezpłatna rejestracja na e-travel Forum jeszcze możliwa

Polska Izba Turystyki patronuje organizowanej po raz siódmy w Polsce, a ósmy w historii wydarzenia, największej konferencji poświęconej e-commerce w turystyce – e-Travel Forum. Odbędzie się ona w dniach 14-16 stycznia 2014 w hotelu Gromada Lotnisko. e-Travel Forum to idealne miejsce dla touroperatorów, pracowników biur podróży, hoteli, portali turystycznych i rezerwacyjnych, linii lotniczych, jednostek samorządowych, czy oferentów rozwiązań informatycznych, chcących zapoznać się z aktualnymi trendami na rynku onlinowo-turystycznym. Przewidziany jest bezpłatny wstęp dla kadry menedżerskiej hoteli i biur podróży. Organizatorzy przygotowali aktualny, bogaty zakres tematyczny prelekcji i paneli dyskusyjnych poparty wiedzą merytoryczną i doświadczeniem prelegentów. Konferencja to również znakomita okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Rejestracja: http://www.e-travelforum.pl/index.php/pl/rejestracja   Ilość bezpłatnych miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o konferencji http://www.e-travelforum.pl/

Gospodarcze otwarcie roku w KIG

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na konferencję „Gospodarcze otwarcie roku. Polska gospodarka w 2014 r. Rozwój czy stagnacja?”, która odbędzie się w siedzibie KIG 15 stycznia 2014 r. Czołowi polscy przedsiębiorcy, politycy i eksperci z sektora finansowego rozmawiać będą o prognozach, zagrożeniach i szansach gospodarczych dla Polski, Europy i świata w nadchodzącym roku. Więcej informacji o konferencji znajdziesz tutaj

 

Nadawcą maila jest:
Polska Izba Turystyki, ul. Krakowskie Przedmieście 64/7, 00-322 Warszawa, tel./fax: 22 8265536
e-mail: biuro@pit.org.pl, www.pit.org.pl