Celem ośrodków Medical SPA, obok relaksu i pielęgnacji ciała, jest zapewnienie gościom poprawy stanu ich zdrowia i złagodzenie wszelkich dolegliwości bólowych. Dlatego też z bogatej oferty usług pielęgnacyjnych,  leczniczych, rehabilitacyjnych, wypoczynkowych oraz rekreacyjnych korzysta coraz więcej, także młodych osób.

Zdecydowanym wyróżnikiem Medical SPA jest indywidualne podejście do gościa i możliwość dopasowania programu pobytowego do konkretnych potrzeb organizmu. Takie rozwiązanie oferuje m.in. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór.

Hotele Medical SPA cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów w każdej grupie wiekowej. Ich oferta rehabilitacyjna dopasowana jest zarówno do potrzeb osób starszych, borykających się z problemami specyficznymi dla swojego wieku, jak i młodych, które ze względu na siedzący tryb życia mają problemy z kręgosłupem i stawami. Proponowane zabiegi lecznicze pomagają pozbyć się bólu, wzmacniają organizm, a także dbają o piękno naszego ciała.

Bogata oferta ośrodków typu Medical SPA przejawia się w różnorodności proponowanych zabiegów. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór umożliwia swoim gościom korzystanie z takich metod leczenia jak: balneoterapia, fizykoterapia, hydroterapia, kinezyterapia, masaże, a także termoterapia. Wyróżnikiem hotelu jest system profilaktyki i leczenia, oparty na kąpielach w solance siarczkowej ze źródła „Malina”, o najsilniejszym na świecie stężeniu substancji aktywnych.

Skrojone na miarę

Wybór odpowiedniego pakietu pobytowego w ośrodku Medical SPA jest bardzo ważny. To on decyduje czy po zaplanowanej kuracji wrócimy zdrowi, wypoczęci i pełni nowych sił. W trosce o satysfakcję i zadowolenie swoich gości Hotel Medical SPA Malinowy Dwór umożliwia przed ostatecznym wyborem pakietu zabiegów konsultacje ze specjalistami – lekarzami, fizjoterapeutą czy kosmetologiem, którzy dopasują zabiegi do naszych potrzeb.

Pakiety tematyczne

Wybierając się do ośrodka Medical SPA, możemy także skorzystać z gotowych pakietów pobytowych. W ofercie Malinowego Dworu znajdziemy opracowane przez specjalistów programy lecznicze, np.: „Kręgosłup w potrzebie”, „Skazany na krzesło” czy „Zdrowe stawy”. To jednak tylko część oferty hotelu, który badając potrzeby swoich gości wciąż tworzy nowe propozycje.

Jednym ze specjalnie przygotowanych, po analizach potrzeb i sugestiach kuracjuszy, pakietów jest „Czas na zdrowie”. To połączenie zabiegów leczniczych z wypoczynkiem, dzięki czemu goście mają czas zarówno na rekreację i zwiedzanie atrakcji turystycznych, jak i skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów leczniczych.

Więcej informacji na temat sieci Malinowe Hotele można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor  

Dodatkowe informacje

Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której budowę rozpoczęto w listopadzie 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu balneologii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz ósmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz trzeci zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl