Znalezienie oryginalnego i praktycznego prezentu przysparza sporo problemów. Co kupić? To pytanie zadaje sobie niejeden z nas, a sprawa wcale nie jest taka prosta. Zamiast perfum, kolejnej pary butów lub kosmetyków warto wybrać dla niej coś bardziej praktycznego i oryginalnego. Co zatem podarować kobiecie, by nie popełnić gafy?

Prezentowe praktyczne klasyki

Na liście prezentów dla kobiet możemy umieścić klasyki, takie jak zestaw do manicure hybrydowego, prostownicę do włosów czy depilator. Miłośniczki gotowania na pewno docenią wszelkie akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią szaleństwa kulinarne w kuchni. Do prezentowych standardów możemy również zaliczyć książkę, którą od dawna chciała sobie kupić, płytę ulubionego artysty lub biżuterię. I choć pomysł może wydawać się sztampowy, to jeśli uda nam się trafić w gust, może okazać się bardzo trafionym upominkiem. Punkt dla Ciebie!

Karta podarunkowa

Praktycznym prezentem z pewnością będzie karta podarunkowa do ulubionego sklepu. „Gift card” można kupić teraz dosłownie wszędzie – bez znaczenia, czy jest to sklep odzieżowy czy drogeria. Wystarczy wpłacić na kartę wybraną kwotę, a obdarowana dama sama zdecyduje, kiedy i gdzie dokona zakupu. Taki upominek na pewno zadowoli niejedną kobietę, a my unikniemy kupienia nietrafionej sukienki, perfum lub kremu. Chyba nie chcesz, żeby nietrafiony prezent, był powodem do żartów przez najbliższy rok?

Bezpieczne dodatki

Wbrew pozorom wybór galanterii nie należy do najprostszych. Jeśli chcemy, by zakup był praktyczny, postawmy na torebkę, plecak lub portfel, który zapewni bezpieczeństwo w każdej podróży. Chcąc chronić kobietę przed kradzieżami okazjonalnymi, postaw na produkty przeciwkradzieżowe. Czym się kierować? Przy wyborze takiego prezentu, należy wziąć pod uwagę odpowiednią technologią zastosowaną w produkcie. I choć może się to wydawać nieprawdopodobne, istnieją torebki, które posiadają elastyczne stalowe siatki między warstwami materiału, dzięki którym potencjalny złodziej nie przetnie jej z boku lub od frontu – zapewnia to kobiecie maksimum bezpieczeństwa, zwłaszcza w miejscach publicznych – np.w komunikacji miejskiej, gdzie często zdarzają się kradzieże na skutek przecięcia powłoki bagażu. Takimi produktami są np. mała torebka Stylesafe Crossbody, która świetnie sprawdzi się w mieście z portfolio marki Pacsafe. Dodatkowo wyposażone są w technologię RFIDsafe, która chroni karty płatnicze przed ich nieautoryzowanym zeskanowaniem i utratą środków. Stalowe linki ukryte w paskach torebki uniemożliwiają jej odcięcie przez złodzieja, a także pozwalają na pozostawienie jej bez opieki. Jak to możliwe? Możemy przypiąć ją do stałego elementu, np. stolika w restauracji i mieć gwarancję, że nie będzie to łatwy kąsek dla złodzieja. Na prezent dla niej idealnie sprawdzi się również portfel ze wspomnianą wcześniejtechnologią RFIDsafe. Bezpieczna dziewczyna to szczęśliwa dziewczyna.

Prezent pełen emocji

Wśród dobrych pomysłów na prezent dla kobiety warto wspomnieć o tych, które umożliwiają przeżycie czegoś ciekawego. Takim upominkiem na pewno jest bilet do kina, teatru czy SPA. Można się pokusić o wykupienie wspólnej wycieczki do miejsca, do którego ona zawsze chciała pojechać. Chyba nie ma nic lepszego od romantycznego weekendu we dwoje? Przecież nie pojedzie tam sama.