Przed nami piękna polska jesień, a wraz z nią kolejne atrakcje w NOVO2 lounge bar, który – rok od wprowadzenia – zdążyły już zdobyć licznych wielbicieli nie tylko wśród gości nocujących w hotelach marki Novotel, ale także lokalnie.

Nic w tym dziwnego skoro projekt wyróżnia doskonała, zdrowa i modna obecnie międzynarodowa kuchnia, a do tego prowadzone są liczne działania animacyjne, takie jak cykl spotkań przy klimatycznej muzyce Cookin’ Jazz by NOVOJesienią powodów by zasiąść w NOVO2 lounge bar będzie jeszcze więcej. Kucharze zaskoczą nowym menu, a do tego w NOVOzagości projekt „In The Game”, w trakcie którego można będzie obejrzeć najważniejsze sportowe wydarzenia. Już od początku października 2015 te wszystkie atrakcje także w Novotel Kraków Centrum, gdzie właśnie został otwarty odświeżony NOVO2lounge bar.

Trzy filary: VITALITY czyli zdrowie, CONNECT- AINMENT symbolizujący rozrywkę i międzynarodowy charakter konceptu, a także IMAGINATION nawiązujący do inspiracji i innowacyjności to wartości leżące u podstaw pomysłu, jakim jest NOVO2. Vitality  to  serwowanie  potraw przygotowywanych głównie w oparciu o lokalnych i sprawdzonych dostawców, z wykorzystaniem naturalnych i zdrowych składników. Rozrywka w NOVO2 to znak rozpoznawczy całego konceptu, a szeroki wachlarz dań kuchni międzynarodowej i polskiej ma prezentować najciekawsze i   najmodniejsze połączenia smakowe. IMAGINATION to odzwierciedlenie kreowanej przez projekty wnętrz i ciekawe wydarzenia, atmosfery, w której każdy może poczuć się swobodnie.