Już 20 grudnia 2015 r. otwarcie 4- gwiazdkowego, luksusowego Hotelu Natura Mazur Resort & Conference w Warchałach na Mazurach (Centrum Prasowe PAP)

Trwają ostatnie prace przed otwarciem nowego, luksusowego, 4-gwiazdkowego hotelu Natura Mazur Resort & Conference położonego w miejscowości Warchały pomiędzy Jedwabnem a Szczytnem.


Inwestorem obiektu jest Pani Grażyna Tomczak. Właściciele wraz z architektami wnętrz Atelier 3 Girtler & Girtler osobiście dopracowują każdy detal obiektu.

Hotel będzie posiadał 93 rodzinne pokoje i apartamenty, duże zaplecze rekreacyjne z kompleksem basenów, strefą saun, jacuzzi na zewnątrz, jak i wewnątrz kompleksu oraz salą cardio. W Hotelu znajdzie się również Dębowe Spa z 9 gabinetami, w których wykonywane będą zabiegi przy użyciu certyfikowanych produktów w 100% naturalnych, stworzonych na bazie olejków esencjonalnych z roślin pochodzących z organicznych upraw.

Goście będą mogli skorzystać z Restauracji „Poezja Smaków”, która oferować będzie dania kuchni polskiej z elementami kuchni Fusion. W obiekcie znajdzie się również sala gier i zabaw dla najmłodszych, klub z bilardem i kręgielnią, czytelnia, lobby bar i w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 400 mkw.

Idealne położenie hotelu w niedalekiej odległości od Warszawy, nad brzegiem jednego z najczystszych jezior w Polsce, wśród lasów, czynią nowo powstającą inwestycję niezwykle atrakcyjnym punktem na mapie hotelowej Mazur.

Od października 2015 roku funkcję Dyrektora Generalnego pełni Pani Ewa Kopciewska, doświadczony Hotelarz z 18 letnim stażem.

Obecnie obiekt uruchomił tymczasową stronę internetową, na której dostępne są bardzo atrakcyjne pakiety świąteczne i sylwestrowe oraz oferta karnawałowa dla Firm. 

www.naturamazur.pl